17/04/2026
Balandžio 15 d. Širvintose vyko regioninis susitikimas, kuriame dalyvavo Ukmergės, Širvintų, Švenčionių ir Molėtų rajonų savivaldybių atstovai, globos centrų ir socialinių paslaugų įstaigų specialistai ir savivaldybių asttovai. Tarp dalyvių – ir mūsų globos centro darbuotojai.
Susitikimo metu daug dėmesio skirta vaikų poreikiams bei efektyviam pagalbos organizavimui. Diskutuota apie tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą, siekiant užtikrinti nuoseklią, kryptingą ir vaikui orientuotą pagalbą. Akcentuota, kad bendras veikimas ir aiškus komunikavimas tarp institucijų leidžia pasiekti geresnių rezultatų praktikoje. Taip pat pabrėžta tikslų aiškumo ir veiksmų planavimo svarba, remiantis SMART principais. Tai padeda užtikrinti, kad teikiama pagalba būtų ne tik savalaikė, bet ir efektyvi bei orientuota į ilgalaikį rezultatą. Dalyviai dalijosi įžvalgomis, kad tokie susitikimai stiprina profesinį bendradarbiavimą, leidžia keistis gerąja praktika ir padeda išlaikyti aiškią kryptį– vaikų saugumą ir gerovę.
Tokie susitikimai dar kartą patvirtina, kad telkiant skirtingų sričių specialistus galima sukurti daugiau galimybių vaikams augti saugioje ir palaikančioje aplinkoje.