15/09/2025
Šventosios gelbėjimo tarnyba baigia darbą šią vasarą.
Pirmiausia noriu padėkoti jaunuoliams, kurie jau trečią sezoną padarė viską, kad Šventosios poilsiautojai namo grįžtu sveiki, tik jų dėka trečią sezoną Šventojoje nenuskendo nei vienas asmuo, be jūsų tai nebūtų pavykę.
Taip pat AČIŪ poilsiautojams už supratingumą, pagalbą ir bendradarbiavimą.
Būkite saugūs prie vandens.
Šventosios gelbėjimo tarnybos vadovas,
Nelas Jasaitis.