01/06/2026
Šilutės 515-asis gimtadienis – dar viena graži šventė, subūrusi mūsų bendruomenę džiaugsmui, bendrystei ir nepamirštamoms akimirkoms. Miestas šiomis dienomis buvo pilnas muzikos, spalvų, šypsenų ir geros nuotaikos🎉
Nuoširdžiai dėkoju pagrindiniams šventės organizatoriams: Šilutės kultūros centrui – už kūrybiškumą, kultūrinę programą ir šventinę atmosferą, o Šilutės seniūnijai – už rūpestį techniniu, ūkiniu ir organizaciniu šventės įgyvendinimu, kuris leido visiems renginiams vykti sklandžiai ir saugiai.
Didelė padėka ir Šilutės Fridricho Bajoraičio viešajai bibliotekai už kraštiečių sueigos organizavimą, puoselėjant krašto atmintį, bendrystę ir ryšį tarp čia gyvenančių ir svetur esančių šilutiškių. Jūsų kuriama atmosfera praturtino miesto gimtadienio šventę.
Ačiū Savivaldybės administracijos specialistams, renginių vedėjams ir visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo.
Didelė padėka eisenos dalyviams, seniūnijoms, bendruomenėms, švietimo ir kultūros įstaigoms, meno kolektyvams, verslo atstovams, mugės dalyviams ir savanoriams. Jūsų energija, kūrybiškumas ir bendrystė sukūrė išskirtinę šventės atmosferą.
Dėkoju užsienio svečiams ir miestų partnerių delegacijoms už draugystę ir kartu kuriamą šventinę nuotaiką. Šiemet kartu su mumis buvo partneriai iš Tskaltubo (Sakartvelas), Gdansko Pruščo (Lenkija), Alanijos (Turkija), Skadovsko (Ukraina), Saldus ir Adažių (Latvija) savivaldybių.
Dėkoju Indijos ambasadoriui Lietuvoje Devesh Uttam bei jo žmonai Ruchi už atvykimą ir nuoširdžius sveikinimus.
Didžiausias ačiū visiems šilutiškiams ir miesto svečiams – jūsų šypsenos ir buvimas kartu kuria tikrąją mūsų miesto stiprybę.
Su gimtadieniu, Šilute!🎂
Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis