06/03/2024
Turbūt visi gyvenime esame girdėję posakį “Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia”!! Šis mūsų postas apie tai. VšĮ ”Užimtumo namai” po šešerių nuostabių, nepakartojamų ir nepamirštamų nuotykių metų atsisveikina su Tulpiakiemiu😍ir pradeda naują savo gyvavimo etapą Ukmergėje!!! Dabar geriausias metas padėkoti visiems, visiems, kas buvote su mumis šiuos šešerius metus, manome, kad tai tikrai nemažai!!!❤️Kuo nuoširdžiausias AČIŪ visiems, kas mumis tikėjote ir patikėjote, kad galime!!! Turbūt neįmanoma apibūdinti to AČIŪ visiems, kas padėjote mums įvairiausiomis formomis nuo pradžios iki paskutinių dienų. Buvo be galo daug iššūkių, bet visų Jūsų dėka juos pavyko įveikti. AČIŪ visiems, kas mus lankėte Tulpiakiemyje, rašėte, rodėte, dalinotės ir kartu džiaugiatės, kokia faina ir kieta mūsų komanda - ten dirbantys žmonės❤️. Labiausiai gaila skirtis su tais, kurie išbuvo iki galo, sakome ir tebesakysime: JŪS - mūsų komanda, JŪS - patys geriausi, atsakingiausi ir darbščiausi❤️❤️❤️. Niekada nepamiršim tų sekundžių, minučių, valandų, dienų, savaičių, mėnesių ir metų praleistų kartu klegant, kalbantis, verkiant, švenčiant, apraudant, užjaučiant, skatinant, besibarant ir, svarbiausia, gerbiant bei mylint vieni kitus. Tik dėl to visi iš mūsų užsakovų gauti užsakymai buvo atlikti laiku❤️. Norime ištarti milžinišką AČIŪ tiems, kurie mūsų nemėgo, tai privertė mus į save pasižiūrėti su “kritikos doze” ir būti dar geresniais 😊; tiems, kurie įvairiais būdais bandė mus sustabdyti, tai privertė mus “įjungti aukštesnę pavarą” ir būti dar stipresniais 😊; tiems kurie mus kritikavo, tai privertė mus “įsiklausyti” ir tapti dar reiklesniais sau 😊. Kai pranešėme komandai, kad tai pabaiga, atsisėdome prie stalo pasikalbėti, viena temų buvo - svajonės. Labai įstrigo vienos moters žodžiai - mano svajonė Dirbti😪. Juk Užimtumo namų toks tikslas ir buvo - suteikti visiems norinties galimybę tiesiog darbuotis.Ačiū ir mūsų mini filialui Siesikuose, Jūs taip įrodėt, kokie atsakingi, darbštūs esat❤️. Na o dabar, laikas žengti ten, kur mūsų šiuo metu labiau reikia – į Ukmergę!!!
Dar kartą visiems, visiems Jums labai AČIŪ❤️. Ir ką, sudie, Tulpiakiemi ir sveika gyva, Ukmerge!!!
Tai tik labai maža dalis Mūsų akimirkų: ne tik dirbom. Keliavom, kepėm, virėm, puošiamės, tai buvo nepakartojama!!! Visi gauti mūsų apdovanojimai, padėkos, įvertinimai visų Jūsų dėka.