11/06/2026
Praėjus metams nuo Moterų klubo narės, kūrėjos Irenos Karpetienės mirties, birželio 10 d. bibliotekoje susirinkome į jaukią ir jautrią atminimo popietę „Tarp žodžių ir tylos“, skirtą jos atminimui pagerbti.
Renginio metu skambėjo Irenos poezija – eilės, kuriose ir šiandien gyva jos mintis, jausmai bei meilė gyvenimui. Šiltais prisiminimais dalijosi ją pažinojusieji, o ypač jautriai apie draugystę, bendrus išgyvenimus kalbėjo jos bičiulės.
Popietėje buvo prisiminta ir Irenos sūnaus Tomo kūryba. Skaitomi kūriniai ir pasakojimai leido dar kartą pajusti glaudų ryšį tarp kartų, talentų ir šeimos istorijos.
Ypatingą nuotaiką renginiui suteikė muzikiniai intarpai, kuriuos dovanojo kultūrinio darbo organizatorė Angelė. Muzika subtiliai papildė prisiminimų ir poezijos skambesį.
Tai buvo popietė, kupina šviesių prisiminimų, dėkingumo ir pagarbos. Žmonės išeina, tačiau jų žodžiai, kūryba ir meilė išlieka gyvi mūsų širdyse.