29/05/2026
Lietuvos mokyklų žaidynės
2026 m. gegužės 28 d. Šiauliuose vykusiose Lietuvos bendrojo ugdymo didžiųjų mokyklų lengvosios atletikos varžybose sėkmingai dalyvavo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Rutulio stūmimo rungtyje žaidynių čempionu tapo Jokūbas Avgustaitis, Emilis Pankratovas užėmė aštuntąją vietą. Merginų grupėje Jogailė Venciūtė užėmė šeštąją vietą, Kamilė Miščikaitytė - septintąją. 1000 metrų bėgimo distancijoje Barbora Venciūtė iškovojo septintąją vietą, 400 metrų bėgimo distancijoje Gytis Prapuolenis užėmė devintąją vietą. Sportininkų mokytojas Tomas Vencius.