16/12/2018
Sveiki, senokai nesidalijome savo įspūdžiais. Kaip žinote mes Alpakos gyvenome didelėje bandoje ir ieškojome naujų namų. Ka gi, mums pavyko juos rasti, didžioji mūsų dauguma surado naujus namus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Mes Alpakos likusios Nemuno slėnyje, tikimės, kad mūsų draugės sėkmingai įsikūrė.
Tuo tarpu mes šiuo metu turime daugiau erdvės, visai smagu. Tačiau pavasarį ir vėl mūsų padaugės, nes visos laukiamės.
Tuo tarpu visai šalia atsirado keistokų kaimynų, lyg ir panašūs į mus, bet šiek tiek neūžaugos. Avys vadinasi, tai mes mėgstam kartu leisti laiką. Kompanijoje vis smagiau.
Kol dar mūsų buvo daug, mes sukaupėm daug vilnos. Alpakų vilna vertinga, labai tinka alergiskiems zmonėms, vaikams, o ir šiaip labai maloni prie kūno. O termoizoliacinės savybės neginčijamos.
Tai mes čia pamastėm, kad visai būtu šaunu ir su žmonėmis pasidalinti savo vilnos dirbiniais.
Pabandėm pasisiūti patalynę su 100 proc alpakų vilna, fantastika kokia smagi, visai šauniai pavyko. Gal ir Jūs norit pabandyt, parašykit mums ir mes jums pasiūsim.
Tačiau pirmiausia rekomenduojame veltas šlepetes. Patikėkit, kojos neprakaituoja, o maloni šiluma laiko apgaubusi šaltais žiemos vakarais.
Ir nuotraukų padarėm.
Šlepečių su alpakų vilna turime nuo 37 iki 45 dydžio.
Kaina 57 Eurai.
Pašto išlaidos papildomai.
Jeigu norėtumėte įsigyti tiesiai iš Mūsų Alpakų, rašykite į pm. Mes su jumis susieksime ir jums atsiusime dar iki Kalėdų.
Smagių Jums artėjančių švenčių.