12/06/2026
Krizių padalinio paslaugų gavėjai dalyvavo lauko mankštoje, kurios tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir puoselėti pozityvią emocinę savijautą. Užsiėmimas vyko jaukioje aplinkoje, kur dalyviai galėjo mėgautis grynu oru, saulės spinduliais ir aktyvia veikla. 💪
Veiklą organizavo socialiniai darbuotojai J.G. T. U. ir IPD D.D. A.L.