13/05/2020
Palangos gintaro muziejus laukia lankytojų.
⏰ Dirba nuo antradienio iki šeštadienio 11-17 val., sekmadienį 11-16 val.
😷🚶♀️🚶♂️ Į muziejų lankytojai įleidžiami tik su kaukėmis ir ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis, išskyrus šeimas ar lankytojus su globėjais. Prašysime laikytis saugaus 2 metrų atstumo. Rūbų ir daiktų palikti rūbinėje nebus galima. Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai dar nevyks. Maloniai primename, kad vyresniems nei 60 metų ir sergantiems lėtinėmis ligomis vis dar rekomenduojama likti saugiai namuose.
➡️ https://bit.ly/3cv4Ejs