23/09/2025
Šiais metais Atviros psichiatrijos mėnesį minėsime pristatydami visuomenei leidinį „Probleminis interneto naudojimas: kaip padėti susiduriantiems su juo“.
Šių metų tema: „Išlįsk iš ekrano“, todėl kviečiame visus sutelkti dėmesį į žalingas interneto naudojimo pasekmes, ir stiprinti visuomenės sąmoningumą ekranų naudojimo klausimais.
Renginys vyks 2025 m. rugsėjo 29 d. 17.15 val., Palangos miesto viešojoje bibliotekoje (Atradimų studija (II a.), adresas: Vytauto g. 61, Palanga).
Daugiau informacijos apie renginį: https://palangosklinika.lsmuni.lt/lt/tinklarastis/islisk-ekranu