11/03/2026
Mieli Pagėgių krašto žmonės,
Nuoširdžiai sveikiname Jus su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai diena, kuri primena mūsų tautos vienybę, drąsą ir ryžtą kurti laisvą, stiprią bei demokratišką valstybę.
Prieš daugiau nei tris dešimtmečius pasirinkome laisvės kelią. Tai buvo mūsų visų – žmonių, tikinčių savo šalimi, savo bendruomenėmis ir savo ateitimi – pasirinkimas. Šiandien galime didžiuotis Lietuva, kurią kasdien kuriame kartu: savo darbu, atsakomybe ir meile gimtajam kraštui.
Linkime, kad laisvės dvasia stiprintų mūsų bendruomenę, kad Pagėgių kraštas augtų, klestėtų ir būtų vieta, kur gera gyventi kiekvienam žmogui. Tegul vienybė, pagarba ir tikėjimas Lietuva lydi mus visus.
Su Kovo 11-ąja!
Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų
Pagėgių skyrius