28/05/2026
2026 m. gegužės 28 d. SN1 ir SN2 grupių gyventojai kartu su socialinėmis darbuotojomis S. Maculevič ir K. Grigiene vyko į Pabradės miesto parką. Vos atvykusius visus pasitiko jauki aplinka, medžių žaluma ir gera nuotaika. Ore skambėjo juokas, nuoširdūs pokalbiai bei džiugios emocijos, lydėjusios visos išvykos metu.
Paslaugų gavėjai aktyviai ir linksmai leido laiką gryname ore – žaidė badmintoną, tinklinį ir krepšinį. Vieni azartiškai įsitraukė į sportines veiklas, kiti mėgavosi bendravimu, stebėjo gamtą ar tiesiog džiaugėsi buvimu kartu. Ypatingą džiaugsmą suteikė parke esančios sūpynės. Smagu buvo sėdėti ant upės kranto, klausytis vandens čiurlenimo, jausti lengvą vėją ir mėgautis ramiu pavasario peizažu.
Išvyka neapsiėjo ir be gardžių vaišių. Maistas gryname ore visada skanesnis, todėl bendras pasivaišinimas tapo dar viena jaukia ir šilta akimirka. Kupini gerų emocijų, naujų įspūdžių ir pavasariškos energijos visi laimingi grįžo namo, širdyse išsinešdami gražius prisiminimus apie kartu praleistą dieną.