04/06/2026
Birželio 3 d. Joniškio bibliotekoje vaikai susipažino su gamtos pasauliu, ypatingą dėmesį skiriant medžiams ir kitiems augalams. Dalyviai susipažino kaip atpažinti medžius pagal lapus, žievę.
Taip pat buvo kalbama apie nuodingus augalus. Vaikai mokėsi atpažinti pavojingiausius augalus, sužinojo, kodėl negalima ragauti nepažįstamų uogų ar augalo dalių ir kaip saugiai elgtis gamtoje.
Per praktines užduotis vaikai gilino gamtos pažinimo žinias.