20/05/2026
Mūsų darbuotoja Donata Staugienė juos, tiesiog, švelniai ir su meile vadindavo "miškiniais". Kai pirmą kartą vykome pas juos, buvo net truputį baugu, kad taip nutolę nuo bet kokių žmonių, miške gyvena žmonės. Nežiūrint savų negalių ir negandų, jų troboje gyveno net keletas šunų. Pasirodo, jog žmonės (gal net nelabai galima taip vadinti...), juos išveždavę ir palikdavę miške numirti, o jie juos visus priglausdavę. Ir maisto užtekdavę visiems, ir šilumos. Praėjusią savaitę naktį įvyko tai, kas atima viską....Kviečiame visus likti neabejingais nelaimėje ir galinčius prisidėti.