12/06/2026
Šiandien globos namų bendruomenė dalyvavo maldoje Merkinės Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje. ⛪️ Vyko Švenčiausiojo Sakramento adoracija, buvo kalbamas Rožinis, o tylos akimirkos kvietė susikaupimui ir asmeninei maldai. Dėkojame visiems dalyvavusiems už bendrystę. 🙏
Tegul ši prasminga diena primena, kaip svarbu kasdien atrasti laiko tylai, apmąstymams ir dėkingumui. ✨