27/04/2026
Šiandien socialinės globos namai prisipildė ypatingos šilumos ir jautrumo💝Artėjančios Motinos dienos proga mus aplankė ansamblis „Sidabrinė gija“ (vadovė - Aurelija Valasevičienė), padovanojęs nepamirštamą koncertą 🎶🪗
Dainos ir eilės apie mamą, gimtinę ir jaunystę ne vienam mūsų gyventojui išspaudė džiaugsmo ašarą ir sugrąžino brangius prisiminimus🤗 Nuoširdžiausiai dėkojame ansambliui
,,Sidabrinė gija"❤️🎶🪗