09/06/2026
Edukacinė išvyka į Kauną
Birželio 8 d. IC ir ID klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką Kaune. Pirmiausia jie lankėsi Kauno III forto požemiuose, kur dalyvavo edukacijoje „Vaiduoklių medžioklė“.
Mokiniai tyrinėjo slapčiausius forto tunelius, klausėsi legendų apie slaptas duris ir paslaptingą labirintą, kuris, pasak pasakojimų, jungia visus Kauno fortus. Edukacijos metu jie mokėsi orientuotis tamsiuose požemiuose, susipažino su įvairiomis fortą gaubiančiomis paslaptimis, legendomis ir mitais. Taip pat mokiniai pagilino žinias apie Lietuvos, Kauno miesto ir Kauno tvirtovės istoriją bei jų raidą skirtingais laikotarpiais.
Vėliau mokiniai lankėsi pabėgimo kambariuose, kuriuose lavino strateginį mąstymą, problemų sprendimo gebėjimus ir komandinio darbo įgūdžius. Įveikdami įvairias užduotis ir galvosūkius, jie mokėsi bendradarbiauti, priimti sprendimus bei siekti bendro tikslo.
Išvyka buvo ne tik įdomi ir kupina įspūdžių, bet ir naudinga – mokiniai praplėtė istorines žinias, ugdė kritinį mąstymą bei stiprino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.
Mokytojos Ramunė ir Jūratė