05/06/2026
Mokinių kūrybiškumas parodoje „AŠ ESU“ 🎨
Birželio 4 dieną mokyklos skaitykloje jautriai ir skambiai atidaryta virėjo specialybės besimokančių mokinių, lankančių dorinio ugdymo (etikos) pamokas, kūrybinių darbų paroda „AŠ ESU“. Renginį įkvepiančiomis dainomis pradėjo mokytojas Linas 🎶
Paroda kviečia pažvelgti į mokinių mintis, vertybes ir saviraišką per kūrybinius darbus, atskleidžiančius dialogo, socialinių santykių, tolerancijos bei empatijos temas 🤝💛
Lankytojus pasitinka individualūs Godos D., Manto ir Godos L. darbai, kuriuose mokiniai vizualizavo pasirinktas pamatines vertybes. Taip pat eksponuojami kūriniai „Mano vieta pasaulyje“, sukurti iš kruopščiai pieštų, iškirptų ir suklijuotų figūrų 🌍
Parodoje galima išvysti ir pagal vaizdų korteles sukurtus pasakojimus „Viena istorija“, empatijos žodyno projektą „Žodžių medžioklė“ bei vizualų žaidimo knygos „Smegenų mankšta“ pristatymą 📚🧠✨
Nuoširdžiai sveikiname kūrybinių darbų autorius 👏 ir kviečiame visą bendruomenę iki birželio 25 dienos apsilankyti skaitykloje bei atrasti šiuos prasmingus etinės saviraiškos ieškojimus 🌿
Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja Vita P.
Šiaulių technologijų mokymo centras - laisvė kurti save🌟
📸Rasa S.