06/01/2026
Šiltuoju metų laiku leidomės į prasmingą kelionę per gamtos terapiją – judėjome, kvėpavome, stiprinome kūną ir emocinę savijautą būdami gamtoje 🌿
Vanduo, gamta ir sąmoningas judesys tapo puikia priemone atsipalaiduoti, atkurti vidinę pusiausvyrą ir sustiprinti ryšį su savimi.
🍂 Nuo rugsėjo mėnesio veiklos persikėlė į Šakių JKC baseiną, kur tęsiame vandens terapijos užsiėmimus jaukioje, šiltoje ir saugioje aplinkoje.
Užsiėmimai baseine padeda:
✔️ mažinti įtampą
✔️ stiprinti kūną
✔️ gerinti emocinę savijautą
✔️ atrasti judėjimo džiaugsmą vandenyje
Projektą "Vandens terapija" finansavo Šakių raj savivaldybė