26/01/2013
Daigiau kaip metus laiko Šilutės rajono apylinkės teisme vyko teisminiai posėdžiai, pagal Vilkyčių bendruomenės cemtro „VILTIS“ ieškinį. Dėl Čiutelių, Grumblių, Lankupių vėjo jėgainių parko teisėtumo ir padarinių šalinimo.
VASARIO 19 – 20 dienomis posėdžiai jau bus svarstomieji. Teisėja ketina byla išnarplioti gal net per pusdienį.
Ieškinyje pateikta begalė pastebėtų pažeidimų. Teisėja atsisakė išieškoti iš atsakovų dokumentus, Vėjo jėgainių parko projektą, detalųjį planą, kitus techninius dokumentus, kurie teismo procese regis buvo būtini. Kaip teisėja atsakys į klausimus, kurie būtent iš tų dokumentų..? Kaip bus tiriamas parko teisėtumas neturint jokių techninių duomenų?
Teisėja netenkina jokių mūsų prašymų. O štai vėjo jėgainių statytojams pareikalavus, kaip įrodymas buvo pridėtas Kęstučio Sadausko (buvusio Vilkyčių bendruomenės pirmininko) prašymas skirti paramą kaimo šventei. Ka gali įrodyti toks dokumentas..?
Ir dar daug tokių „įdomybių“...
Taigi, kviečiame visus norinčius išreikšti savo nuomonę ir pasižiūrėtį „nuotaikingą“ teismo posėdį, VASARIO 19 dieną 9val. 30 min. Atvykti į Šilutės rajono apylinkės teismą. Posėdis viešas.
Bus idomu.