05/06/2026
Lėkė ir pralėkė pirmoji vasaros praktikos - plenero savaitė.
Vieni ją užbaigė tapydami ir visai nebijodami lietaus. Kiti - patraukė į muziejus ir galerijas.
Mokytojo Eugenijaus iniciatyva buvo aplankyta Prano Domšaičio galerija . Čia gidė mokinius susipažino su P. Domšaičio kūryba ir jo gyvenimo istorija. Taip pat mokiniai išgirdo apie kitų menininkų kūrybą, kuri šiuo metu eksponuojama galerijoje.
Mokytojai Vaidė ir Alfonsas pakvietė savo grupės mokinius paeskizuoti į Kalvystės muziejų (Mažosios Lietuvos istorijos muziejus/MLIM). Ačiū muziejaus darbuotojai, taip įdomiai papasakojusiai apie muziejaus eksponatus.
Lauksime kitos savaitės, kurią birželio 11 d. vainikuos akcija Ąžuolų giraitėje ,,Su Klaipėdos mūza". Jos metu galėsite išbandyti įvairias dailės veiklas.
Lauksime miesto bendruomenės!