08/06/2026
„Pajūrio žaidynės“ – jau ketvirtus metus vykstantis renginys, kurį organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, minėdamas Pasaulinę dieną be tabako. Šio renginio tikslas – skatinti sveiką gyvenimo būdą, aktyvų judėjimą ir atkreipti dėmesį į žalingų įpročių prevenciją.
Renginio dalyviams buvo parengtos septynios skirtingos užduotys. Jas atlikdami mokiniai galėjo pademonstruoti savo fizinį pasirengimą, greitį, vikrumą ir ištvermę, taip pat pasitelkti kūrybiškumą, loginį mąstymą bei komandinio darbo gebėjimus.
Prie renginio veiklų prisijungė ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės. Jos organizavo dvi specialias užduotis, kurių metu mokiniai gilino žinias apie saugų elgesį, atsakingą sprendimų priėmimą ir susipažino su policijos pareigūnų darbo kasdienybe.
Šiais metais „Pajūrio žaidynėse“ dalyvavo šių ugdymo įstaigų komandos: Sendvario progimnazijos, Memelio mokyklos, dvi L. Stulpino progimnazijos komandos, Vydūno gimnazijos, dvi „Versmės“ progimnazijos komandos, Smeltės progimnazijos, Vyturio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos, Universiteto Žemynos gimnazijos, Simono Dacho progimnazijos bei dvi Pajūrio progimnazijos komandos.
Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams!