Klaipėdos Sendvario progimnazija

Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėdos Sendvario progimnazija

05/06/2026

3c klasės mokiniai mokslo metų pabaigą paminėjo smagia išvyka kartu su tėveliais. Traukiniu vyko į Šilutę, kur dalyvavo edukacijoje apie senovinius žaislus Hugo Šojaus muziejuje. Jos metu susipažino su žaislų istorija, sužinojo, kuo žaidė vaikai prieš daugelį metų.🚂🛤️

Po edukacijos, surinkę nemažai žingsnių, nukeliavo į žaidimų aikštelę. Ten laukė piknikas, smagūs žaidimai, bendravimas ir daug gerų emocijų. Tai buvo puiki proga kartu pasidžiaugti prabėgusiais mokslo metais, sustiprinti draugystes ir sukurti gražių prisiminimų vasarai. ☀️🌿

Kviečiame visus 1-8 klasių mokinius dalyvauti skaitymo projekte „Sendvariečiai skaito!“. Projektas prasidės birželio 8 d...
05/06/2026

Kviečiame visus 1-8 klasių mokinius dalyvauti skaitymo projekte „Sendvariečiai skaito!“. Projektas prasidės birželio 8 d. ir tęsis iki rugpjūčio 31 d. Perskaitę knygą, mokiniai ir mokytojai ją užregistruoja (būtina užpildyti visus laukelius). Registracijos formą rasite nuskenavę QR kodą arba paspaudę nuorodą: https://forms.gle/eTN1KYHHRYsVyr1o7
Knygų sąrašu yra pasidalinta elektroniniame dienyne „Tamo“. Galima skaityti ir savo pasirinktas knygas.
Rugsėjo mėnesį skaičiuosime galutinius rezultatus ir skelbsime daugiausia knygų perskaičiusius mokinius, mokytojus ir klases. Aktyviausi skaitytojai bus apdovanoti prizais.

04/06/2026

☀️🌊 Šiandien 1 D klasė išsiruošė prie jūros gaudyti saulės spindulių ir pasitikti ilgai lauktų vasaros atostogų! 🏖️
Po metų, kupinų naujų atradimų, iššūkių, mokymosi ir augimo, galime pasidžiaugti – viskas sekėsi puikiai! 😊 Mokiniai daug išmoko, sustiprėjo, susidraugavo ir sukūrė daugybę gražių prisiminimų.

O kaipgi tokioje saulėtoje ir šiltoje dienoje nepasimėgauti gardžiais ledais? 🍦😋
Linkime visiems saulėtų, smagių ir saugių vasaros atostogų! ☀️💛

Šią savaitę 1 b klasės mokiniai mokėsi praktiškai pažinti aplinką – lavino saugaus elgesio mieste įgūdžius, mokėsi taisy...
04/06/2026

Šią savaitę 1 b klasės mokiniai mokėsi praktiškai pažinti aplinką – lavino saugaus elgesio mieste įgūdžius, mokėsi taisyklingai vaikščioti gatvėmis bei naudotis viešuoju miesto transportu. Vaikai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir praktiškai jas išbandė.

Savaitę užbaigėme jaukia popiete prie jūros kartu su tėveliais – dalijomės įspūdžiais, bendravome ir džiaugėmės kartu praleistu laiku. Tai buvo puiki savaitė, kupina naujų patirčių ir gražių akimirkų.

2C klasė vasarą pasitiko Dino parke! 🦕Paskutinė šių mokslo metų ekskursija buvo tikra šventė! 2C klasė su didžiausiu dži...
04/06/2026

2C klasė vasarą pasitiko Dino parke! 🦕
Paskutinė šių mokslo metų ekskursija buvo tikra šventė! 2C klasė su didžiausiu džiaugsmu, juoku ir geromis emocijomis praleido dieną Dino parke. Vaikai aktyviai žaidė, stebėjo dinozaurus, dalinosi įspūdžiais ir dar stipriau susibūrė kaip komanda !
Mokytoja Gabrielė

Paskutinę mokslo metų dieną 2B klasės mokiniai kartu su mokytoja Šalne smagiai praleido laiką prie jūros. Žygiuodami Ode...
04/06/2026

Paskutinę mokslo metų dieną 2B klasės mokiniai kartu su mokytoja Šalne smagiai praleido laiką prie jūros. Žygiuodami Odesos keliu grožėjosi gamta, mėgavosi grynu oru, bendravo ir dalijosi įspūdžiais.
Gražiai užbaigėme mokslo metus ir pasitikome vasarą! Linkime visiems saulėtų, saugių ir įspūdžių kupinų atostogų! 🌞🏖️💙

Birželio 2 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo įdomioje ir naudingoje edukacijoje „Išgyvenimo pagrindai“, kurios metu gili...
04/06/2026

Birželio 2 dieną 2a klasės mokiniai dalyvavo įdomioje ir naudingoje edukacijoje „Išgyvenimo pagrindai“, kurios metu gilino žinias apie saugų elgesį gamtoje ir mokėsi, kaip elgtis netikėtose situacijose.
Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, ką daryti pasiklydus miške ar kitoje gamtinėje aplinkoje. Aiškinosi, kodėl svarbu nepanikuoti, sustoti, įsiklausyti į aplinką ir ramiai įvertinti situaciją. Vaikai aptarė, kada verta kviesti pagalbą balsu, kaip tausoti jėgas ir kodėl svarbu neskubėti ieškoti kelio bet kuria kryptimi, o pirmiausia nusiraminti ir apgalvoti tolimesnius veiksmus.
Praktinėje edukacijos dalyje mokiniai susipažino su SOS ženklo įrengimo principais. Sužinojo, kaip parinkti tinkamą vietą pagalbos ženklui, kad jis būtų gerai matomas ir padėtų gelbėtojams greičiau pastebėti pagalbos laukiantį žmogų.
Ši edukacija ne tik suteikė vertingų žinių, bet ir ugdė mokinių gebėjimą išlikti ramiems, saugiems bei priimti teisingus sprendimus įvairiose situacijose. Džiaugiamės galėdami dalyvauti prasmingose veiklose, kurios stiprina vaikų savarankiškumą ir atsakomybę.
Nuoširdžiai dėkojame edukacijos organizatoriams VšĮ „Paslaugos gamtai“ ir Klaipėdos miesto savivaldybei už įdomų, praktišką ir vaikams naudingą užsiėmimą! 🌿🌲😊

03/06/2026

1c klasės mokiniai linksmai pasitiko vasarą ir atsisveikino su pirma klase. Vaikai atliko tėvelių paruoštas užduotis ir ieškojo paslėpto lobio. Visų nuotaika buvo puiki. Ačiū tėveliams už laiką kartu, gražius žodžius ir puikius vaikus. Visiems geros ir smagios vasaros!❤️ Mokytoja Linara

03/06/2026

Kupini geros nuotaikos, šypsenų ir vasariškų įspūdžių, 3b klasės mokiniai šiandieną praleido prie jūros. Vaikai džiaugėsi bendryste, žaidimais gryname ore, gaiviu pajūrio vėju ir nuostabiu laiku kartu.

Šiandien nuskambėjo paskutinis skambutis mūsų progimnazijos aštuntokams. Atsisveikino su pamokomis ir pereina į naują et...
03/06/2026

Šiandien nuskambėjo paskutinis skambutis mūsų progimnazijos aštuntokams. Atsisveikino su pamokomis ir pereina į naują etapą - gimnaziją. Linkime šviesių minčių, stiprybės, susikaupimo ir, žinoma, sėkmės! Ši diena – jūsų naujos pradžios šventė. Sėkmės jums, aštuntokai!

Address

Tilžės Gatvė 39
Klaipeda
91255

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Klaipėdos Sendvario progimnazija posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Klaipėdos Sendvario progimnazija:

Share

Category