30/05/2026
Šiandien pėstininkų brigados „Žemaitija“ kariai dalyvavo Klaipėdoje vykusiame tradiciniame Vilties bėgime.
Kasmet organizuojamas renginys suburia tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos, siekiant išreikšti solidarumą onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems bei skatinti bendruomeniškumą ir fizinį aktyvumą.
Brigados „Žemaitija“ kariai kartu su kitais renginio dalyviais įveikė pasirinktas trasas ir savo dalyvavimu prisidėjo prie prasmingos iniciatyvos, atspindinčios Lietuvos kariuomenės vertybes – tarnystę, atsakomybę ir pagarbą žmogui.
📸vyr. eil. P. Ašmontas
gerbėjai