05/06/2026
🎓Sudie, pradine mokykla! 🎓
Šiandien ketvirtokai užverčia vieną gražų vaikystės puslapį ir su šypsena bei jauduliu palydimi į naują etapą. Atrodo, dar visai neseniai jie nedrąsiai pravėrė mokyklos duris, o šiandien jau švenčia 4-os klasės baigimą. Ketveri metai kupini žinių, draugystės, juoko, atradimų, neužmirštamų akimirkų.
Klaipėdos koncertų salėje vyko nuostabus koncertas, kupinas šiltų emocijų, gražių dainų, šokių ir nuoširdžių šypsenų. Ne vieno akyse suspindo džiaugsmo ir jaudulio ašara – juk atsisveikinti su pradine mokykla ir pirmąja mokytoja visada jautru. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams už jų kantrybę, rūpestį ir atsidavimą, o tėveliams – už meilę, palaikymą ir tikėjimą savo vaikais. ❤️ Linkime ketvirtokams išsaugoti smalsumą, drąsiai svajoti, siekti savo tikslų ir su pasitikėjimu žengti į penktąją klasę. Sėkmės naujame kelyje, ketvirtokai! 🎓🎓🎓
Kviečiame pasidžiaugti koncerto akimirkomis.
Renginio režisierė ir sumanytoja bei 4a kl. mokytoja Giedrė Kairienė.
Mokytojos Živilė Brazdeikienė 4b kl., Edita Gelgutienė 4c kl., Toma Butnoriūtė 4d kl.
Šokių mokytoja Diana Pučkorienė.
Muzikos mokytojos Dijana Kizevičienė ir Rasutė Sungailienė.
Nuotraukos Dianos Pučkorienės.