30/04/2026
Svarbiu akcentu užbaigėme Nacionalinę bibliotekų savaitę Miško kvartalo mikrorajone. Klaipėdos miesto bendruomenių projekto „Šauni pajūrio bendruomenė 2025“ dėka įgyvendinome seną svajonę - įtvirtinome nuorodą "Biblioteka" , pristatėme visuomenei. Dėkojame projektų konsultantei Vilijai Malakauskienei, Miško kvartalo bendruomenės pirmininkui Antanui Gimbutui. Ačiū dainorėliams, ketvirtos klasės mokiniams iš mokyklos-darželio "Varpelis".
Nuoroda į biblioteką surado vietą savivaldybės pagalba bendruomenės įrengtoje poilsio zonoje už Maximos parduotuvės, šalia krepšinio aikštelės ir šiuo metu žydinčių gėlyčių, žmonės gali pailsėti ant naujų suolų. Bendruomeniškumo dėka esame kartu kurti ir realizuoti gimstančias idėjas ir projektus.