05/06/2026
📢 VšĮ Kėdainių ligoninėje sėkmingai baigti du Higienos instituto koordinuoti bandomieji projektai – antimikrobinio atsparumo valdymo ir infekcijų prevencijos bei valdymo modelių diegimas.
Projektų metu sustiprinta infekcijų kontrolė, sukurta struktūrizuota antibiotikų skyrimo ir stebėsenos sistema, parengtos gydymo rekomendacijos, organizuoti darbuotojų mokymai, pagerintas pacientų saugumas bei pasiektas reikšmingas antimikrobinių vaistų vartojimo mažėjimas.
Nors projektai baigti, pradėti darbai tęsiami kasdienėje praktikoje – toliau stiprinama infekcijų prevencija, atsakingas antibiotikų vartojimas ir pacientų sauga.
👉 Daugiau skaitykite čia: https://www.kedligonine.lt/baigti-du-reiksmingi-projektai-nuo-pokyciu-diegimo-prie-kasdienes-praktikos/