18/05/2026
Praėjusį penktadienį mūsų socialinėse dirbtuvėse vyko Atvirų durų diena ir jau antrasis mūsų dirbtuvių gimtadienis. 🎉
Diena buvo kupina jaukumo, šiltų pokalbių, šypsenų ir bendrystės. Labai džiaugiamės, kad mus aplankė ir gražių žodžių negailėjo Kazlų Rūdos policijos bendruomenės pareigūnė Akvilė Krunglevičienė, Šakių Namai visiems socialinė darbuotoja Rugilė Radzevičiūtė, Pagalbos priimant sprendimus specialistė Asta Jankauskienė, Kazlų Rūdos savivaldybės atvejo vadybininkė Ingrida Prakapavičienė, mūsų savanorė Sigita Sigi Ta Marcinonyte, taip pat GGN vadovė Loreta Urbštienė ir užimtumo specialistė Irma. 💛
Kartu kalbėjomės apie mūsų socialinių dirbtuvių veiklas, pasiektus rezultatus, augimą bei tikslus, kuriuos keliame ateinantiems metams.
Dėkojame visiems, kurie buvo kartu, prisideda prie mūsų veiklų ir kuria šią gražią bendrystę.