22/02/2015
Kaunas – kitokia Lietuva
Sugrąžinsime Kaunui garbę
Aš, Kęstutis Pūkas, esu pasiryžęs atkurti garbingą Kauno miesto vardą. Suteikite man galimybę tapti Kauno miesto meru. Visapusiškai esu pasiruošęs drauge su jumis „išvalyti“ Kauno miesto savivaldybę nuo visokio plauko parazitų, per partijas ją aplipusių draugų ir giminaičių. Įtrauksiu gyventojus į miesto strateginių klausimų apklausas. Jūs patys nuspręsite kaip gyventi. Pasibaigs karaliavimas ir vergija. Nevaldys miesto savanaudžių ir nusikalstamų grupuočių sukurta sistema. Tapęs Meru, reikalausiu atlikti auditus, išvadas perduosiu teisėsaugos institucijoms, vykdysiu stebėseną ir nedelsiant jus informuosiu visomis galimomis priemonėmis. Te padeda man STT, prokuratūra ir kitos teisėsaugos institucijos. Kiekvienas žmogus turi savo asmeninius lūkesčius, aš ateinu kartu su Jumis juos įgyvendinti. Mano tikslai labai aiškūs ir skaidrūs. Iš patriotinių jausmų žengiu ir žinau kas manęs laukia. Galiu žvelgti tiesiai į akis visiems gyventojams, įskaitant ir tuos, kurie šiandien Jums žada rojų. Aš niekam neskolingas ir man niekas negali daryti jokios įtakos. Šiandien žmonės įbauginti. Sugrąžinsiu pasitikėjimą, kad kiekvienas kaunietis savo mieste jaustųsi šeimininku. Negalvokite, kad esu gelbėtojas, žadu Jums aukso kalnus. Mano darbo rezultatai kovojant su korupcija akivaizdūs. Kiekvienam norinčiam dirbti sudarysiu galimybes vystyti veiklą, padėdamas jiems tarybos sprendimais. Sukursiu kultūrinę erdvę ugdyti ir puoselėti prigimtines vertybes. Drauge kursime gyvenimą, kuriame būtų saugu gyventi mūsų tėvams, seneliams, vaikams ir anūkams. Išrinktiems tarybos nariams tereikia padorumo ir laikytis įstatymų. Žmonės viską supranta, gali ir moka, žino kaip kurti harmoningą gyvenimą. Tereikia pasirinkti dorus, sąžiningus tarybos narius, kurie dirbs jums. Ko jums ir linkiu.
#2015