04/05/2026
Praėjusi savaitė buvo skirta susitikimams ir diskusijoms su mūsų mentore Lies Weezel 🌿
5 skirtingos grupės (komandos) dalinosi ir diskutavo apie praktines situacijas ar aktualius klausimus:
☑️ padalinių vadovai - apie funkcijas ir atsakomybių pasiskirstymą,
☑️ C korpuso grupė - apie darbuotojų kaitą ir patiriamus iššūkius,
☑️ slaugos padalinio komanda analizavo atvejį pritaikydami refleksijos spiralės metodą;
☑️ vyko vienas teminis susitikimas, skirtas susirinkimų vedimo įgūdžių stiprinimui,
☑️ bendruomenėje dirbančios komandos diskutavo apie profesinį santykį su paslaugų gavėjais ir pokyčių valdymą.
Džiugu, kad ne visada susirenkame tik dėl sunkumų – kartais užtenka atviro pokalbio, kuris atneša naujų minčių, praktinių patarimų ir leidžia sustoti bei permąstyti situacijas.
Darbuotojai po susitikimo dalinosi mintimis, kurias išsinešė po diskusijų - kad verta kelti mažus, pasiekiamus tikslus, o iššūkių akivaizdoje neskubėti reaguoti emocingai, bet kurti ryšį, išlikti smalsiems ir ieškoti paprastų sprendimų. Ypatingai vertinga buvo išgirsti kolegų patirtis – tiek apie iššūkius, tiek apie tai, kas motyvuoja ir džiugina darbe. Skirtingų padalinių darbuotojų įžvalgos, „žvilgsnis iš šalies“ ir bendros diskusijos padėjo praplėsti požiūrį.
📌 Vizitų metu Lies visuomet akcentuoja, kad svarbu nepamiršti, kad diskusija yra vienas pagrindinių būdų rasti geriausius sprendimus. Darbuotojų keliami klausimai nėra pasipriešinimas, o atvirkščiai - noras ieškoti sprendimų.
Dėkojame Lies už profesionalumą, empatiją, paprastai ir aiškiai pateiktą informaciją bei vedimą dialogo kultūros keliu. Darbuotojų atsiliepimai rodo, kad šie susitikimai reikalingi, prasmingi ir laukiami 💛