VDU "Atžalyno" progimnazija

VDU "Atžalyno" progimnazija VDU „Atžalyno" progimnazijos Facebook paskyra.

AKCIJA „Padovanok mokyklai naują 2020–2026 metų leidimo knygą!”
01/06/2026

AKCIJA „Padovanok mokyklai naują 2020–2026 metų leidimo knygą!”

Gegužės 25-29 d. mokyklos folklorinio ansamblio „Kaukutis” 2-4 kl. mokiniai dalyvavo kūrybinėje-poilsinėje stovykloje.🎈S...
01/06/2026

Gegužės 25-29 d. mokyklos folklorinio ansamblio „Kaukutis” 2-4 kl. mokiniai dalyvavo kūrybinėje-poilsinėje stovykloje.🎈Stovyklos metu mokėsi naujų dainų ir šokių, įgijo kankliavimo pradžiamokslį. Įveikė 10 km žygį ir aplankė Prienų krašto muziejų, kuriame turėjo edukaciją „Baltame lape sugula istorijos”. Dirbdami porose, pynė „draugystės apyrankes”. 🫶
Savo kūrybiškumą demonstravo stovyklos atidarymo ir uždarymo programose. O kiek sužaista žaidimų, jau niekas nesuskaičiuos !!!😊

PENKTOJI - PASKUTINĖ STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️Paskutinę projekto dieną norime pradėti prisimindami vien...
29/05/2026

PENKTOJI - PASKUTINĖ STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️
Paskutinę projekto dieną norime pradėti prisimindami vieną įspūdingiausių šios savaitės nuotykių – naktinį žygį.🥾Sutemus komandos leidosi į paslapčių ir iššūkių kupiną kelionę. Kiekvienoje stotelėje mokinių laukė įvairios užduotys, galvosūkiai ir užuominos, kurias reikėjo įminti norint keliauti toliau. Įveikus visas aštuonias užduotis, visi susirinkome prie laužo. 🔥Čia ne tik sušilome po vakarinio žygio, bet ir dalijomės įspūdžiais, džiaugėmės komandiniais pasiekimais bei vaišinomės saldainiais. Tai buvo jauki ir prasminga savaitės pabaigos akimirka.
Kadangi į sodybą grįžome vėlai, šį rytą galėjome ilgiau pailsėti. Atsikėlę susiruošėme ir nuskubėjome prie pusryčių stalo, kur mūsų laukė sotūs pusryčiai.🍳
Nors tai buvo paskutinė projekto diena, veiklų dar netrūko. Po pusryčių dalyvavome STEAM kūrybinėje veikloje „Smėlio raštų kūrėjai“. Jos metu mokiniai iš smėlio kūrė originalius paveikslus, eksperimentavo su formomis, tekstūromis ir kompozicija. Ši veikla pareikalavo kruopštumo, kantrybės ir kūrybiškumo, o kiekvienas sukurtas darbas tapo savitu savaitės prisiminimu.
Po kūrybinės veiklos atėjo metas ruoštis kelionei namo. Vėliau visi kartu pietavome, o po pietų susirinkome į oficialų projekto uždarymą.
Iškilmingai nuleidome projekto vėliavą, padėkojome vieni kitiems už draugystę, bendrystę, pagalbą ir kartu praleistą laiką. Atsisveikindami supratome, kad per šią savaitę užaugome ne tik žinių bagažu. Kiekviena diena buvo kupina atradimų, naujų patirčių, iššūkių, kuriuos įveikėme kartu ir akimirkų, kurios dar ilgai išliks mūsų atmintyje.⭐️
Užverčiame dar vieną STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ puslapį, tačiau išsivežame kur kas daugiau nei lagaminus. Išsivežame draugystes, šypsenas, bendrus nuotykius, naujas žinias ir prisiminimus, kurie dar ilgai šildys mūsų širdis. Juk svarbiausios pamokos dažnai išmokstamos ne iš vadovėlių, o kartu keliaujant, kuriant, atrandant ir augant. Iki kitų susitikimų ir naujų nuotykių!

Gegužės 26 d. 4 a klasės mokiniai lankėsi Mokslo saloje, kur dalyvavo STEAM veikloje „Spalvų pasaulis mene ir laboratori...
29/05/2026

Gegužės 26 d. 4 a klasės mokiniai lankėsi Mokslo saloje, kur dalyvavo STEAM veikloje „Spalvų pasaulis mene ir laboratorijoje“.🧪🌡️Užsiėmimo metu vaikai tyrinėjo spalvų pasaulį, atliko įvairius bandymus, stebėjo spalvų maišymosi procesus bei susipažino su spalvų reikšme mene ir moksle.
Taip pat mokiniai aplankė ekspoziciją „Žmogus. Gamta. Mašina.“, kur interaktyviai susipažino su žmogaus, gamtos ir technologijų tarpusavio ryšiu. Vaikai tyrinėjo įvairius eksponatus, atliko praktines užduotis, gilino žinias apie žmogaus kūną, gamtos reiškinius bei technikos veikimo principus. Išvyka suteikė daug gerų emocijų, naujų žinių ir įkvėpė domėtis mokslu bei atradimais.🎈

KETVIRTOJI STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️ Diena kupina kūrybos, atradimų ir nuotykių. Ketvirtąją projekto di...
29/05/2026

KETVIRTOJI STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️
Diena kupina kūrybos, atradimų ir nuotykių. Ketvirtąją projekto dieną pradėjome jau tradicija tapusia rytine mankšta.🏋️ Išjudinę raumenis ir pasisėmę energijos, susėdome prie pusryčių stalo, kur mūsų laukė sotūs ir gardūs pusryčiai. Pasistiprinę nėrėme į STEAM veiklas.🫟 Iki pietų mokiniai darbavosi grupėse ir leido atsiskleisti savo kūrybiškumui. Viena grupė kūrė ant akmenų pieštus „atgyjančius“ paveikslus, kurie pasitelkus rankų miklumą įgavo naują formą ir gyvybę. Kita grupė iš gamtoje surinktų medžiagų – lapelių, žolelių, šakelių ir kitų gamtos turtų kūrė unikalius paveikslus, atspindinčius jų vaizduotę ir ryšį su aplinka.☘️ Po kūrybiško ryto mūsų laukė pietūs, o vėliau ramesnė veikla. Skaitėme atsivežtas knygas, dalijomės įspūdžiais apie perskaitytas istorijas, aptarėme veikėjus, įdomiausius įvykius ir rekomendavome knygas draugams.📖 Popietę tęsėme STEAM veiklas. Šį kartą mokiniai, naudodami trafaretus ir juos kūrybiškai išplėsdami, kūrė tikrus meno kūrinius. Kiekvienas darbas buvo savitas ir parodė, kiek daug fantazijos slypi vaikų idėjose. Dienoje netrūko ir laisvo laiko. Turėjome progą pabendrauti, pažaisti ir tiesiog pasimėgauti buvimu kartu. Vakare gardžiai pavakarieniavome, dar šiek tiek pažaidėme bei pasidžiaugėme paskutinėmis šviesiomis dienos akimirkomis. Prieš keliaudami į lovas, ėjome stiprintis naktipiečiais, nes mūsų laukė vienas paslaptingiausių šios savaitės nuotykių – naktinis žygis su įvairiomis užduotimis.✨

DIDŽIUOJAMĖS MŪSŲ MOKINIAIS❗E. Guoga iš 2b kl. ir M. Rinkevičius iš 2a kl. dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Lat...
28/05/2026

DIDŽIUOJAMĖS MŪSŲ MOKINIAIS❗
E. Guoga iš 2b kl. ir M. Rinkevičius iš 2a kl. dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre Latvijoje „MARUPE CUP 2026“, kuriame atstovavo Lietuvai ir „Perkūno“ komandai.🏀
Turnyre jų komanda iškovojo 3-iąją vietą!🥉

Trečioji STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ diena – įkvėpimo, kūrybos ir naujų patirčių kupina kelionė❗️Trečioji STEAM p...
28/05/2026

Trečioji STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ diena – įkvėpimo, kūrybos ir naujų patirčių kupina kelionė❗️
Trečioji STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ diena prasidėjo energingai – rytine mankšta, kuri pažadino ne tik kūną, bet ir gerą nuotaiką.🙂 Po aktyvaus ryto mūsų laukė sotūs pusryčiai, suteikę jėgų dar vienai įdomiai dienai.
Pasistiprinę leidomės į ramų rytinį skaitymo laiką – kiekvienas turėjo progą pabūti su knyga ir pasinerti į savo skaitomą istoriją. Tačiau didžiausias rytmečio laukimas buvo skirtas ypatingam svečiui – gamtos fotografui, ornitologui ir charizmatiškajam pasakotojui Mariui Čepuliui. 🦆🐛Jo pasakojimai, nuotraukos ir humoro kupinos istorijos nepaliko abejingų. Mokiniai klausėsi susidomėję, smalsavo ir dar kartą įsitikino, kokia įdomi ir paslaptinga gali būti gamta.
Po įkvepiančio susitikimo keliavome pietauti. Pietums mūsų laukė tikras vasaros skonis – gardūs šašlykai, kurie po aktyvios veiklos buvo ypač skanūs.🍡
Po pietų sulaukėme dar vienos prasmingos veiklos. Vienos moksleivės tėtis Giedrius vedė edukaciją apie saugų elgesį vandenyje. 🏊‍♂️Jis ne tik pasakojo, kaip tinkamai elgtis pavojingose situacijose, bet ir viską demonstravo praktiškai vandenyje. Tai buvo labai naudinga ir vertinga patirtis, nors tikimės, kad šių žinių gyvenime neprireiks, tačiau dabar visi jaučiamės daug saugiau žinodami, kaip reikėtų elgtis nelaimės atveju.
Vėliau mūsų laukė pavakariai ir kūrybiškos STEAM veiklos netradicinėse gamtos erdvėse. Pasitelkę siūlus ir pagaliukus kūrėme spalvingus meno kūrinius. Veikla pareikalavo ir kūrybiškumo, ir kantrybės, tačiau rezultatai pranoko lūkesčius.
Po kūrybinių užsiėmimų atsigaivinome baseino pramogose, gardžiai vakarieniavome, o vakare skyrėme laiko pokalbiams su tėvais ir jaukiam bendravimui.
Ši diena žada dar daugiau naujų veiklų, iššūkių ir nepamirštamų įspūdžių!🎈

MŪSŲ AŠTUNTOKAI GEGUŽĖS 14-15 D. KELIAVO Į LENKIJĄ❗Mokiniai grįžo iš įsimintinos kelionės kupini įspūdžių, gerų emocijų ...
27/05/2026

MŪSŲ AŠTUNTOKAI GEGUŽĖS 14-15 D. KELIAVO Į LENKIJĄ❗
Mokiniai grįžo iš įsimintinos kelionės kupini įspūdžių, gerų emocijų ir naujų patirčių. Kelionės metu aštuntokai aplankė įspūdingą Gdansko senamiestiį, kuriame susipažino su miesto istorija, architektūra ir pajuto ypatingą pajūrio miesto dvasią. 🌊Taip pat lankėsi istoriniame Vilko guolyje – vietoje, primenančioje svarbius Antrojo pasaulinio karo įvykius, bei Malborko pilyje, sužavėjusioje savo didybe ir turtinga istorija.🕍
Didžiuojamės mūsų mokiniais – visos kelionės metu jie buvo atsakingi, drausmingi, punktualūs ir pagarbūs vieni kitiems bei aplinkiniams. Džiugu matyti, kaip vaikai geba ne tik smagiai leisti laiką, bet ir reprezentuoti mokyklą brandžiu elgesiu.
Tokios išvykos ne tik praturtina žiniomis, bet ir stiprina draugystes, savarankiškumą bei bendrystės jausmą. Ačiū mokiniams už puikią nuotaiką, o tėvams – už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą.💛

ANTROJI STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️Antroji STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ diena prasidėjo energingai ...
27/05/2026

ANTROJI STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ DIENA❗️
Antroji STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ diena prasidėjo energingai – rytine mankšta, kuri visus pažadino naujai dienai ir suteikė jėgų būsimiems nuotykiams.🤸‍♂️ Po aktyvaus ryto mūsų laukė sotūs pusryčiai, kuriuose kiekvienas galėjo išsirinkti tai, kas skaniausia.🥞
Vos pasistiprinus, į sodybą atvyko ypatingi svečiai – Lietuvos kariuomenės kariai. Mokiniai ne tik susipažino su kario profesija, bet ir turėjo galimybę patys pasimatuoti pilną karinę uniformą, atlikti įvairias užduotis bei iš arti pamatyti karinę techniką. Didžiulį susidomėjimą sukėlė pažintis su snaiperio darbu – vaikai galėjo palaikyti snaiperio ginklą ir išgirsti daug įdomių pasakojimų apie karių kasdienybę. Smalsių klausimų netrūko, o įspūdžių – dar daugiau.🤩
Po rimtų kariškų iššūkių mūsų laukė linksma atgaiva – spalvingas ir nuotaikingas putų šou. Juoko, šypsenų ir baltų putų debesų buvo tiek daug, kad gera nuotaika lydėjo dar ilgai.🙃
Pasistiprinę gardžiais pietumis leidomės į edukacinę kelionę „Kapitono Magelano kelionė aplink pasaulį“. Jos metu mokiniai keliavo per skirtingus pasaulio kraštus, sužinojo daug įdomių faktų apie garsųjį keliautoją ir jo nuotykius.🌎
Po pavakarių mūsų laukė viena smagiausių dienos dalių – baseino pramogos. Vandens linksmybės suteikė daug emocijų ir leido atsigaivinti po aktyvios dienos. Vakare visų laukė gardi vakarienė – dešrainiai, kurie po tiek įspūdžių buvo ypač skanūs.🌭
Po vakarienės turėjome šiek tiek laisvalaikio, bendravome su draugais ir skyrėme laiko pokalbiams su tėvais. Ši diena buvo kupina judesio, veiklų ir nepamirštamų akimirkų.
Šiandien mūsų laukia dar viena naujų atradimų ir nuotykių kupina diena!

STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ NUOTYKIAI PRASIDĖJO! Pirmadienio ankstų rytą, kupini jaudulio, smalsumo ir geros nuot...
26/05/2026

STEAM PROJEKTO „GYVENIMUI MOKOMĖS“ NUOTYKIAI PRASIDĖJO!
Pirmadienio ankstų rytą, kupini jaudulio, smalsumo ir geros nuotaikos, leidomės į pirmąją STEAM projekto „Gyvenimui mokomės“ dieną.⭐ Vos išvykę iš Kauno, tiesiai nuskubėjome į Kapčiamiesčio užkardą, kur mūsų laukė pažintis su nelengva, bet labai įdomia pasieniečio profesija. Mokiniai iš arti stebėjo kinologų pasirodymą, smalsiai tyrinėjo pareigūnų naudojamą įrangą, matavosi šalmus bei apsaugines liemenes, o drąsiausieji net išbandė termovizorių.🐕‍🦺 Didelį įspūdį paliko ir galimybė pamatyti, kaip pareigūnai stebi visą pasienio ruožą dirbdami prie modernių kamerų sistemų. Ši edukacija vaikams leido ne tik sužinoti daug naujo, bet ir bent trumpam pasijusti tikrais pasienio pareigūnais. Po įspūdžių kupinos viešnagės vykome į mūsų savaitės namus – jaukią kaimo turizmo sodybą “Dzūkijos perlas”. Čia įsikūrėme, iškilmingai pakėlėme projekto vėliavą ir, pasistiprinę gardžiais pietumis, kibome į popietines veiklas. Viena grupė mėgavosi vandens pramogomis baseine, o kita leidosi į kūrybišką STEAM veiklą – keliavo po Lietuvos etnografinius regionus, dainavo lietuvių liaudies dainas, susipažino su tautiniais kostiumais ir spalvino jų ornamentus. Skambėjo dainos, netrūko juoko, kūrybos ir naujų atradimų. Pavakariams visų laukė saldus džiaugsmas – ledai, o po jų grupės apsikeitė veiklomis, tad kiekvienas spėjo ir pasinerti į baseino linksmybes, ir sudalyvauti edukacinėse veiklose. Vakare, po ramaus skaitymo laiko su iš namų atsivežtomis knygomis, mūsų laukė soti vakarienė, laisvas laikas ir šilti pokalbiai su tėvais. Diena tuo nesibaigė – prieš poilsį laukė žaidimai, naktipiečiai ir saldus nuovargis po pirmosios nuotykių kupinos dienos. O šiandien mūsų laukia dar daugiau atradimų, žinių ir nepamirštamų akimirkų!🎈

Address

Partizanų Gatvė 46
Kaunas
49460

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when VDU "Atžalyno" progimnazija posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category