Kauno Kovo 11-osios gimnazija

Kauno Kovo 11-osios gimnazija Čia renkasi visi, kas neabejingi Kauno Kovo 11-osios gimnazijai

šio puslapio idėja - surinkti esamus, buvusius ir būsimus gimnazijos mokinius (ir ne tik mokinius), dalintis patirtimi, įspūdžiais, foto, diskutuoti...

Priešmokyklinis ugdymas – svarbus žingsnis tiek žinių kelionę pradedančiam mažajam, tiek jo tėveliams. 👣 „Veiklų metu mo...
14/05/2026

Priešmokyklinis ugdymas – svarbus žingsnis tiek žinių kelionę pradedančiam mažajam, tiek jo tėveliams. 👣

„Veiklų metu mokymąsi deriname su žaidimu, kūrybiškumu ir eksperimentais. Didelį dėmesį skiriame tam, kad kiekvienas vaikas klasėje jaustųsi saugus ir turėtų lygias galimybes mokytis, atsižvelgiant į jo gebėjimus. Juk tai pirmieji žingsniai į smalsumą, tyrinėjimą ir norą mokytis.“ – sako priešmokyklinukų mokytoja Karolina ir kviečia mokytis Kovo 11-osios gimnazijoje. 🎓

Daugiau apie priešmokyklinį ugdymą skaitykite čia 👇https://kovo11gimnazija.lt/lt/naujienos/aktualijos/2026/03/pirmieji-zingsniai-i-mokykla-pokalbis-su-priesmokyklines-klases-mokytoja-karolina

Pradinukų fizinio aktyvumo skatinimo projektas 🏃⚽Nuo praėjusių metų gruodžio iki pat šių metų balandžio mėnesio Kovo 11-...
13/05/2026

Pradinukų fizinio aktyvumo skatinimo projektas 🏃⚽

Nuo praėjusių metų gruodžio iki pat šių metų balandžio mėnesio Kovo 11-osios gimnazijoje buvo vykdomas fizinio aktyvumo skatinimo projektas, skirtas 1, 3 ir 4 klasių mokiniams. Projekto metu pradinukai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir aktyviai išbandyti naujas fizinio lavinimo veiklas. 🏋

Fizinio ugdymo pamokose mokytojais tapo skirtingų sporto sričių treneriai. Mokiniai dalyvavo graikų-romėnų imtynių, laisvųjų imtynių, krepšinio, rankinio, fechtavimo, orientavimosi sporto, dviračių sporto ir beisbolo užsiėmimuose. Pamokų metu vaikai ir aktyviai judėjo, ir kartu susipažino su sporto šakų pagrindais, taisyklėmis bei trenerių darbo specifika. ⛹

13/05/2026

Visai neseniai gimnazijoje duris pamokoms atvėrė čia naujai įrengta moderni laboratorija. 🧪
Apie ją ir joje vykstančias STEAM veiklas pasakoja biologijos ir gamtos mokslų mokytoja Paulina.

Gamtos mokslai kai kam gali atrodyti sudėtingi, painūs ir pilni formulių, tačiau mokytoja Paulina Rutkauskaitė įsitikinu...
12/05/2026

Gamtos mokslai kai kam gali atrodyti sudėtingi, painūs ir pilni formulių, tačiau mokytoja Paulina Rutkauskaitė įsitikinusi – supratimas ir tikrasis mokslo grožis atsiskleidžia per praktines patirtis 🧠. Apie kelią į mokytojavimą, STEAM ugdymą ir mokinių patirtis – skaitykite pokalbyje.

Gamtos mokslai kai kam gali atrodyti sudėtingi, painūs ir pilni formulių, tačiau mokytoja Paulina Rutkauskaitė įsitikinusi – supratimas ir tikrasis mokslo groži

🦘 Matematikos „Kengūros“ rezultatai 🧮Kovo 19 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūr...
11/05/2026

🦘 Matematikos „Kengūros“ rezultatai 🧮

Kovo 19 d. gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Mokykloje iš viso dalyvavo 52 mokiniai iš 1–8kl. ir I–IV gimn. klasių.

Konkurso dalyviai sprendė užduotis ir rinko taškus, kurių daugiausia galėjo gauti 150.

Mūsų gimnazijos TOP 3:
🥇 Aistė Bagdanavičiūtė 2 a kl. 126.25 taškai
🥈 Mantas Leskauskas 1 a kl. 121.25 taškai
🥉 Liutauras Bavaras 4 b kl. 110.00 taškai

Didžiuojamės ir sveikiname!

Mokomės būti saugūs kelyje! 🚸Kauno Kovo 11-osios gimnazijos pirmokams vyko saugaus eismo pamokėlė, kurios metu mokiniai ...
08/05/2026

Mokomės būti saugūs kelyje! 🚸

Kauno Kovo 11-osios gimnazijos pirmokams vyko saugaus eismo pamokėlė, kurios metu mokiniai gilino žinias apie elgesį gatvėje ir kelyje. Pamokėlę vedė Kauno Dainavos PK bendruomenės pareigūnė Rūta Bačanskaitė. 👮‍♀️

Vaikai prisiminė, kaip taisyklingai pereiti gatvę, kodėl būtina nešioti atšvaitą, kaip saugiai elgtis šalia važiuojamosios dalies bei kodėl svarbu būti atsakingiems ne tik už save, bet ir už kitus eismo dalyvius.

Pamokėlė buvo kupina klausimų, diskusijų ir vaikų pastebėjimų iš kasdienio gyvenimo. Tokios veiklos padeda formuoti atsakingus įpročius ir supratimą, kad saugumas prasideda nuo paprastų, bet labai svarbių sprendimų. ❤️💛💚

Didžiuojamės savo gimnazijos mokytojomis – įkvepiančiomis, kūrybiškomis ir kompetentingomis ugdytojomis, kurios mokiniam...
07/05/2026

Didžiuojamės savo gimnazijos mokytojomis – įkvepiančiomis, kūrybiškomis ir kompetentingomis ugdytojomis, kurios mokiniams padeda ne tik pažinti verslumo pasaulį, bet ir augti drąsiais, atsakingais bei kūrybingais žmonėmis. 💙

Kauno Kovo 11-osios gimnazijoje verslumo ugdymas yra gyvenimiška patirtis, kurioje svarbiausios vertybės – bendradarbiavimas, empatija, iniciatyvumas ir tikėjimas kiekvieno vaiko galimybėmis. Džiaugiamės mokytojų Renatos Varnienės ir Dalios Varnaitės-Zagurskės darbu, kuris įkvepia visą mūsų bendruomenę ir kviečiame skaityti straipsnį apie jas. ✨

Mama ir dukra, kurias jungia ne tik šeima, bet ir bendras požiūris į ugdymą

🚦Balandis – saugaus eismo mėnuo! 🚸Kauno Kovo 11-osios gimnazijos pradinukai balandžio mėnesį prisiminė, kaip svarbu būti...
06/05/2026

🚦Balandis – saugaus eismo mėnuo! 🚸

Kauno Kovo 11-osios gimnazijos pradinukai balandžio mėnesį prisiminė, kaip svarbu būti saugiems gatvėje, kelyje ir kasdienėje aplinkoje.

Mokiniai dalyvavo piešinių konkurse – savo darbuose vaizdavo saugų eismą, atšvaitų svarbą, atsakingą elgesį gatvėje bei pagarbą visiems eismo dalyviams. Kiekvienas piešinys parodė, kad net maži įpročiai gali padėti išvengti didelių nelaimių. 🎨🚶‍♀️🚲

Balandžio 28 dieną buvo paskelbti konkurso laureatai ir apdovanoti aktyviausi dalyviai. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės 4 B klasės mokinėmis Urte Budzilaite ir Ema Lankaite, kurios tapo šio konkurso laureatėmis! 👏🏆

Dėkojame visiems vaikams už kūrybiškumą, atsakingą požiūrį ir dalyvavimą, mokytojams – už paskatinimą bei palaikymą. Dėkojame ir prasmingos iniciatyvos organizatorei Kauno Dainavos PK bendruomenės pareigūnei Rūtai Bačanskaitei.

Saugus eismas prasideda nuo mūsų pačių! 💛

Balandžio 25–26 d. vyko DofE žygių savaitgalis Neries regioniniame parke. 🚶🌱Prasmingi mokymai, puiki kompanija ir tikri ...
01/05/2026

Balandžio 25–26 d. vyko DofE žygių savaitgalis Neries regioniniame parke. 🚶🌱

Prasmingi mokymai, puiki kompanija ir tikri nuotykiai! Buvo ir netikėtumų, ir nuostabos akimirkų – gamta mus kaip reikiant „pakrikštijo“ šalta naktimi, vėju, lietumi, kruša, saule. 💪

***

DofE programa – tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio tobulėjimo programa, Lietuvoje nuo 2006 metų sėkmingai įgyvendinama organizacijose, dirbančiose su 14–24 metų jaunimu. Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jauni žmonės išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir jų siekia.

Minėdami tarptautinę motinos Žemės diena, Kovo 11-osios gimnazijos pradinukai savo pavyzdžiu prisidėjo prie gražesnio ir...
30/04/2026

Minėdami tarptautinę motinos Žemės diena, Kovo 11-osios gimnazijos pradinukai savo pavyzdžiu prisidėjo prie gražesnio ir švaresnio pasaulio kūrimo. 🌎

Mokyklos aplinkoje ir už jos ribų tvarkėme aplinką, rinkome šiukšles, jas rūšiavome ir mokėmės suprasti, kodėl atsakingas elgesys su atliekomis yra svarbus kiekvienam iš mūsų. Neformalios pamokos metu taip pat supratome, kad kartu dirbdami bendruomenėje galime padaryti daugiau. 💪

Kūrybinėse veiklose gimė spalvingi darbai, primenantys, kad Žemė yra mūsų visų rūpestis ir įkvėpimas kasdieniams geriems darbams. Juk prisidėti prie Žemės gerinimo, švarinimo ir saugojimo mažais veiksmais galime kiekvienas.

Džiaugiamės vaikų įsitraukimu, sąmoningumu ir gražiu pavyzdžiu bendruomenei. 💚

Address

Kovo 11/osios Gatvė 50
Kaunas
51289

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kauno Kovo 11-osios gimnazija posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category