29/05/2026
💙 Kiekvienam svarbu žinoti, kad pagalba yra šalia.
Džiaugiamės turėję galimybę susitikti su Kauno Alzheimerio klubo bendruomene ir pasidalinti informacija apie pagalbos galimybes žmonėms, gyvenantiems su demencija, bei jų artimiesiems.
Mūsų Centro socialinio darbo organizatorės Akvilė Bakūnienė ir Agnė Jurkevičienė kartu su kolegėmis iš Kauno miesto socialinių paslaugų centro pristatė socialines paslaugas, aptarė dažniausiai kylančius klausimus, pasidalijo praktiniais patarimais ir atsakė į susirinkusiųjų klausimus.
Dėkojame Kauno Alzheimerio klubui už kvietimą.