Kauno "Aušros" gimnazija

Kauno "Aušros" gimnazija Kauno „Aušros” gimnazija – pirmoji lietuviška gimnazija Kaune!

🟢Birželio 5 ir 8 d. gimnazistai dalyvavo sporto ir sveikatingumo dienose🏃‍♀️‍➡️🏀🏃‍➡️🟢Mokiniams įvairiose erdvėse vyko sm...
08/06/2026

🟢Birželio 5 ir 8 d. gimnazistai dalyvavo sporto ir sveikatingumo dienose🏃‍♀️‍➡️🏀🏃‍➡️
🟢Mokiniams įvairiose erdvėse vyko smagios ir įdomios pamokos, integruojant sportą su istorija ir geografija bei gilinant sveikos gyvensenos žinias ir puoselėjant harmoniją su gamta💫

✅Birželio 2 dieną tradiciškai susirinkome į baigiamąją projekto „Mokomės kurdami“ konferenciją. ✅Sveikinimo žodį tarė gi...
08/06/2026

✅Birželio 2 dieną tradiciškai susirinkome į baigiamąją projekto „Mokomės kurdami“ konferenciją.
✅Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Nerija Paurė.
✅Gimnazistai dalinosi savo įspūdžiais, kuriuos patyrė per visus mokslo metus, dalyvaudami šio projekto veiklose. Mokiniai su teigiamomis emocijomis pristatė įsimintiniausias akimirkas, kurios labiausiai įsiminė jų klasei tiriant, tyrinėjant ir atrandant.
✅Pranešimus pristačiusių sąrašą rasite žemiau - nuotraukoje.
✅Robotikos modulio nariai kartu su jų mokytoju Mantu Krisiukėnu susirinkusiems pristatė savo visų mokslo metų darbą – demonstravo sukonstruotus dronus ir leido pamatyti, kaip dronai gali skraidyti bei lenktyniauti.
✅Konferencijoje su pranešimu apie savo klasės stažuotę „Aušros” gimnazijoje dalyvavo Senamiesčio progimnazijos 8 d klasės atstovai, kurie dalijosi savo įspūdžiais ir patirtimis TŪM projekto kontekste.
✅Konferencijoje savo nepakartojamais įspūdžiais dalinosi ir gimnazistės Ieva Kalpokaitė (IVE), Kristina Rudujevaitė (IVD), Stela Šileikaitė (IVA), Urtė Stankevičiūtė (IVC), Martyna Sokolnikova (IIA), Monika Straukaitė (IID), Ugnė Ingelevičiūtė (IIC) ir Gabija Radžiukynaitė (IIB), kurios dar visai neseniai atstovavo Lietuvai Liguria MUN konferencijoje Italijoje ir pagal Erasmus+ projektą vyko į trumpalaikį mokinių mobilumą Da Vigo licėjuje Recco mieste.
🧡Dėkojame visiems konferencijos dalyviams už nepakartojamus įspūdžius❗️
🧡Taip pat labai norime padėkoti fizikos mokytojoms Algirdai Surblienei ir Virginijai Vaičiukynienei už 3D printeriu padarytus suvenyrus – dėliones konferencijos pranešėjams ir svečiams❗️
🧡Iki kitų mokslo metų❗️

🔔Gegužės 29 d. gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė – prasminga ir jaudinanti 108-osios laidos abiturientų a...
03/06/2026

🔔Gegužės 29 d. gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė – prasminga ir jaudinanti 108-osios laidos abiturientų atsisveikinimo su mokykla akimirka.
🔔Šventė prasidėjo nuo nuoširdžių sveikinimų, kuriuos abiturientams skyrė gimnazijos administracija, mokytojai, mokiniai ir tėvai. Susirinkusiuosius sveikino gimnazijos direktorė Nerija Paurė bei parapijos klebonas mons. Vytautas Grigaravičius.
🔔Ypatingą emociją sukūrė IVe klasės auklėtojos Ingridos Ruchlevičienės kalba. Pasitelkusi pasakos motyvus, ji ragino jaunuolius drąsiai žengti į naują gyvenimo etapą, tikėti savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų.
🔔Abiturientų vardu dėkingumo žodžius tarė Ieva Kalpokaitė. Ji dėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir palaikymą, o bendraklasiams bei draugams – už kartu išgyventas patirtis ir prisiminimus. Tėvų bendruomenės vardu kalbėjusi Laura Taujenienė išreiškė padėką visai mokyklos bendruomenei ir palinkėjo absolventams sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje.
🔔Laikantis gražios tradicijos, abiturientai perskaitė simbolinį testamentą trečiokams, perduodami jiems ne tik pareigas, bet ir mokyklos tradicijas, prisiminimus bei gerą nuotaiką. Vėliau iškilmingai buvo perduotas mokyklos raktas – svarbus atsakomybės ir pasitikėjimo simbolis.
🔔Paskutinio skambučio šventė buvo kupina įvairių emocijų – nuo džiaugsmo ir pasididžiavimo iki jautraus liūdesio. Ji tapo prasmingu 108-osios laidos mokyklinio kelio užbaigimu ir naujo gyvenimo etapo pradžia.
🔔Linkime absolventams drąsos priimant svarbius sprendimus, atkakliai siekti savo tikslų, sėkmingai įgyvendinti svajones ir, kaip linkėjo direktorė, visada išlikti gerais žmonėmis.

Trečiokai

❤️Mes, 4b klasės gimnazistai, dėkojam visiems, kurie padėjo  gimnazijoje augti❗️📚Išeidami dovanojam simbolinę dovaną - k...
02/06/2026

❤️Mes, 4b klasės gimnazistai, dėkojam visiems, kurie padėjo gimnazijoje augti❗️
📚Išeidami dovanojam simbolinę dovaną - knygų, kurios, anot Sokrato, yra pasaulį girdinčios upės❗️
❤️Išgirskit, ką jos Jums kalba, ir prisiminkite mus❗️

☘️Gegužės 30 dieną Kauno Dainų slėnyje vyko Dainų ir šokių šventė „Čia suteka upės“, subūrusi tūkstančius jaunųjų atlikė...
02/06/2026

☘️Gegužės 30 dieną Kauno Dainų slėnyje vyko Dainų ir šokių šventė „Čia suteka upės“, subūrusi tūkstančius jaunųjų atlikėjų🌟
☘️Renginyje dalyvavo 65 chorų kolektyvai, tarp jų ir Kauno „Aušros“ gimnazijos mišrus choras „Aušra“, vadovaujamas Dainiaus Druskio🌟
💚Didžiuojamės mūsų choristais ir jų vadovu, kurie savo talentu, darbu ir meile muzikai prisidėjo prie daugiau nei šimtmetį gyvuojančios Lietuvos dainų švenčių tradicijos puoselėjimo❗️
💙Tegul bendrystės, muzikos ir lietuviškos kultūros vertybės ir toliau įkvepia kurti, augti ir didžiuotis❗️

🖋️Kol abiturientai plušėjo rašydami lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą, ✅žemesnių klasių mokiniai dalyvavo jau trad...
01/06/2026

🖋️Kol abiturientai plušėjo rašydami lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą,
✅žemesnių klasių mokiniai dalyvavo jau tradicinėje Dorinio ugdymo dienoje.
✅Mokiniai lankėsi skirtingų religijų ir krikščionybės atšakų maldos namuose bei klausėsi paskaitų.
✅Gimnazistai gilino savo žinias, praplėtė pasaulėžiūrą, stabtelėjo apmąstyti pasirinkimų galią.
🟢1A lankėsi Kauno Evangelikų liuteronų bažnyčioje.
🟢1B lankėsi Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje.
🟢1C lankėsi Kauno mečetėje.
🟢1D lankėsi Kauno kunigų seminarijoje.
🟢2 gimnazijos klasės lankėsi Katalikų teologijos fakultete ir susitiko su doc. dr. Benu Ulevičiumi.

01/06/2026

Birželio 1 d. lietuvių kalbos ir literatūros valstybiniu brandos egzaminu prasideda valstybinių brandos egzaminų sesija. Nacionalinės švietimo agentūros duomenimis, sesijoje dalyvaus 27,8 tūkst. III gimnazijos klasės ir 29,6 IV gimnazijos klasės mokinių. Bendrai sesijoje egzaminus laikys...

29/05/2026
🔔🔔🔔Kviečiame į 108-osios laidos Paskutinio skambučio šventę❗️
28/05/2026

🔔🔔🔔Kviečiame į 108-osios laidos Paskutinio skambučio šventę❗️

👩‍⚖️Gegužės 25 dieną  karjeros specialistė Silvija kartu su IV klasės mokiniais lankėmės Kauno apylinkės teisme.👩‍⚖️Gimn...
27/05/2026

👩‍⚖️Gegužės 25 dieną karjeros specialistė Silvija kartu su IV klasės mokiniais lankėmės Kauno apylinkės teisme.
👩‍⚖️Gimnazistams buvo pristatyta ne tik teisininko profesija, bet ir visas teismo procesas.
👩‍⚖️Šešėliavimo metu moksleiviai galėjo apžiūrėti teismo sales bei sužinoti kaip tvarkomi teismo archyvai.

Address

Laisvės Alėja 95
Kaunas
44292

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kauno "Aušros" gimnazija posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share