03/06/2026
🔔Gegužės 29 d. gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė – prasminga ir jaudinanti 108-osios laidos abiturientų atsisveikinimo su mokykla akimirka.
🔔Šventė prasidėjo nuo nuoširdžių sveikinimų, kuriuos abiturientams skyrė gimnazijos administracija, mokytojai, mokiniai ir tėvai. Susirinkusiuosius sveikino gimnazijos direktorė Nerija Paurė bei parapijos klebonas mons. Vytautas Grigaravičius.
🔔Ypatingą emociją sukūrė IVe klasės auklėtojos Ingridos Ruchlevičienės kalba. Pasitelkusi pasakos motyvus, ji ragino jaunuolius drąsiai žengti į naują gyvenimo etapą, tikėti savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų.
🔔Abiturientų vardu dėkingumo žodžius tarė Ieva Kalpokaitė. Ji dėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir palaikymą, o bendraklasiams bei draugams – už kartu išgyventas patirtis ir prisiminimus. Tėvų bendruomenės vardu kalbėjusi Laura Taujenienė išreiškė padėką visai mokyklos bendruomenei ir palinkėjo absolventams sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje.
🔔Laikantis gražios tradicijos, abiturientai perskaitė simbolinį testamentą trečiokams, perduodami jiems ne tik pareigas, bet ir mokyklos tradicijas, prisiminimus bei gerą nuotaiką. Vėliau iškilmingai buvo perduotas mokyklos raktas – svarbus atsakomybės ir pasitikėjimo simbolis.
🔔Paskutinio skambučio šventė buvo kupina įvairių emocijų – nuo džiaugsmo ir pasididžiavimo iki jautraus liūdesio. Ji tapo prasmingu 108-osios laidos mokyklinio kelio užbaigimu ir naujo gyvenimo etapo pradžia.
🔔Linkime absolventams drąsos priimant svarbius sprendimus, atkakliai siekti savo tikslų, sėkmingai įgyvendinti svajones ir, kaip linkėjo direktorė, visada išlikti gerais žmonėmis.
Trečiokai