12/05/2026
Gegužės 12 dienos lietingas oras nesutrukdė gimnazistams ir mokytojams mėgautis menišku Žaliakalnio istorijos pristatymu. Kauko laiptų vingiai, tarpukario architektūros grožis ir nepaprastų žmonių gyvenimai žaliame kalne, ant kurio nuo 1931 metų stovi Kauno Jono Jablonskio gimnazija, rudenį minėsianti 95-ių metų jubiliejų. Dėkojame ULNA šokio trupės spektaklio-ekskursijos "Pakopa po pakopos" sumanytojams ir atlikėjams. Jų dėka turėjome išskirtinį pasivaikščiojimą-nuotykį po tarpukario Žaliakalnį, susipažinome su gyvąja Žaliakalnio gyventojų atmintimi ir istorija.