06/06/2026
Progimnazijos Iškilmių aikštėje praūžė nuotaikinga Mokslo metų pabaigos šventė, į kurią susirinko priešmokyklinukų ir pradinių klasių bendruomenės, mokyklos darbuotojai ir svečiai.
Improvizuotoje Kauno Panemunės progimnazijos radijo stotyje šauniai savo pareigas atliko “korespondentai”, pasirodymams kviesdami vieną kolektyvą po kito, užpildydami pauzes linksmais pajuokavimais, pranešdami laiką… Ketvirtokams pirmokai įteikė Palankaus vėjo malūnėlius, “Rugutės” fondo, besirūpinančio onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais, dovaną.
Kai visi mokiniai sudainavo bendrą dainą ir sušoko bendrą šokį, nuskambėjo varpelis, pakvietęs į paskutinę šių mokslo metų pamoką.
Ketvirtųjų klasių bendruomenėms suorganizuotoje iškilmingoje šventėje mokiniams buvo įteikti Pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Paskelbus “Laisvą mikrofoną”, mokiniai išsakė linkėjimus draugams, mokytojams, mokyklai!
Gerų atostogų!