29/05/2026
✅ 🚭 Gegužės 28 d. Kėdainių mieste vyko prasmingas renginys 8–9 klasių moksleiviams „Gyvenk sveikai – kvėpuok giliai“, skirtas Pasaulinei dienai be tabako paminėti, kuriame dalyvavo ir Santakos policijos komisariato jaunųjų policijos rėmėjų komanda.
Į renginį susirinko mokiniai iš Ukmergės, Jonavos, Kauno bei Kėdainių miesto ir rajono mokyklų.
Komandos vykdė įvairias užduotis, stiprino komandinio darbo įgūdžius, bendravo, bendradarbiavo ir dar kartą įsitikino, kaip svarbu rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą 🏃♀️⚽🧠
🎯 Renginio tikslas – paminėti Pasaulinę dieną be tabako bei ugdyti mokinių sveikos gyvensenos nuostatas.
💪 Renginio metu buvo skatinama:
🔹 pozityvus požiūris į sveiką gyvenseną;
🔹 fizinis aktyvumas ir aktyvaus gyvenimo būdo puoselėjimas;
🔹 socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymas;
🔹 bendradarbiavimas tarp mokinių ir pedagogų.
Džiaugiamės jaunimo aktyvumu, gera nuotaika ir bendryste! Tokie renginiai įkvepia rinktis gyvenimą be žalingų įpročių ir rūpintis savo sveikata kiekvieną dieną.
❤️ Ačiū Kėdainių rajono policijos bendruomenės pareigūnai už pakvietimą ir prasmingą iniciatyvą 🫶🏼