16/05/2026
Kartais stipri komanda gimsta ne tada, kai viskas vyksta lengvai, o tada, kai tenka veikti lietuje, nuovargyje ir netikėtose situacijose. Gera komanda, tai ne tik žmonių grupė. Tai bendras tikslas, pasitikėjimas vienas kitu, skirtingi talentai, gebėjimas papildyti vieniems kitus ir judėti ta pačia kryptimi. Kai susijungia kūrybiškumas, idėjos, profesinė patirtis ir nuoširdus tikėjimas tuo, ką darai – galima pasiekti labai daug.
Šiandien Vaikų gerovės centro „Pastogė“ komanda dalyvavo Kauno rajone vykusioje šventėje „Tarp žemės ir dangaus“, kur turėjome galimybę kalbėti su šventės dalyviais apie globą ir įvaikinimą. Džiaugiamės galėję ne tik pristatyti globos temą, bet ir įsitraukti į prasmingus pokalbius bei vertybines diskusijas, kurios kartais virsdavo ir filosofiškais svarstymais apie šeimą, ryšį, atsakomybę ir žmogaus pasirinkimus.
Esame nuoširdžiai dėkingi visiems, kurie sustojo, klausė, domėjosi, dalijosi savo mintimis, uždavė sudėtingus klausimus, išsakė pastebėjimus ar kritiką. Esame dėkingi už galimybę diskutuoti, nes būtent tokie susitikimai skatina mus augti, pažvelgti į save iš šalies, įsivertinti savo veiklą ir ieškoti dar geresnių būdų kalbėti apie globą visuomenei.
Ir šiandien dar kartą įsitikinome, kad labai daug galima padaryti turint stiprią komandą. Tokią, kurios neišgąsdino visą dieną lydėjęs lietus. Tokią, kuri pasitelkia savo kūrybiškumą, talentus, gebėjimus ir komunikacijos įgūdžius tam, kad globos žinia pasiektų žmones. Tokią, kuri tiki tuo, ką daro.
Ačiū mūsų komandai. ❤️
Taip pat ačiū mūsų kolegoms iš Vaiko gerovės centro "Gynia", su kuriais suvienijome savo jėgas.