22/04/2026
Nuoširdžiai dėkoju visiems prisidėjusiems prie nuostabaus renginio organizavimo.
Dėkoju Norvegijos ambasada Lietuvoje - Norwegian Embassy in Lithuania, Kauno Valstybine Filharmonija, visiems rėmėjams ir mieliems svečiams!
Jūsų dėka ne tik šis vakaras, bet ir prabėgę 25 metai buvo nuostabūs!
Picture by Urtė Keturakytė