07/12/2025
🩺 Norime pasidžiaugti už galimybę dalyvauti Kauno rajono sveikatos centro strateginėje sesijoje ir priminti, kad UAB "Socmedicus" teikia ambulatorines slaugos paslaugas namuose Kaune ir Kauno rajone. Paslaugos teikiamos atsižvelgiant į asmens individualų slaugos poreikį bei užtikrinamas paslaugų tęstinumas.🩺❤️🩺❤️🩺
KAUNO RAJONO MEDIKAI RINKOSI Į SVEIKATOS CENTRO STRATEGINĘ SESIJĄ 👏🩺
💡Kauno rajono sveikatos centro nariai ketvirtadienį rinkosi į kasmetinę strateginę sesiją, kurioje aptarė nuveiktus šių metų darbus bei nusibrėžė tikslus ir lūkesčius 2026-2028 metams.
🤝Strategijoje sesijoje dalyvavo ir daug garbingų svečių: Sveikatos apsaugos viceministrė Laimutė Vaidelienė, Sveikatos apsaugos ministerijos Asmens sveikatos direktorė Odeta Vitkūnienė, Sveikatos apsaugos ministerijos Pirminės sveikatos priežiūros, odontologijos ir medicininės reabilitacijos skyriaus vedėja Ramunė Andriušaitienė, Kauno rajono savivaldybės vicemeras Laurynas Dilys.
🗣️Sesija išsiskyrė atvira komunikacija, aktyviu dalyvių įsitraukimu ir konstruktyviu dialogu, kurio pagrindinis tikslas – ilgalaikis, tvarus ir nuoseklus Kauno rajono asmens sveikatos priežiūros sistemos stiprinimas bei gyventojams teikiamų paslaugų gerinimas.
📝Strateginės sesijos metu buvo pristatytas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pranešimas apie perspektyvas ir lūkesčius sveikatos centrams, pristatyta Kauno rajono savivaldybės sveikatos centro 2025 m. veiklos ataskaita, atlikta išsami stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizė. Diskusijų metu aptarti pagrindiniai sveikatos sektoriaus iššūkiai ir galimi sprendimo būdai, siekiant stiprinti sveikatos paslaugų prieinamumą ir kokybę Kauno rajone.
ℹ️Plačiau skaitykite: https://www.krs.lt/savivaldybe/naujienos/kauno-rajono-medikai-rinkosi-i-sveikatos-centro-strategine-sesija-1/