Jonavos "Lietavos" pagrindine mokykla

Jonavos "Lietavos" pagrindine mokykla Mokyklos vizija ,,Patraukli, moderni, atvira kaitai, saugi, ugdanti KIEKVIENĄ mokinį SĖKMEI mokykla".

Mokyklos filosofija ,,Kurdami SAVE, kartu kuriame MOKYKLĄ, kurioje yra GERA VISIEMS"

10/06/2026

🌞 Antroji stovyklos diena – kupina iššūkių, atradimų ir gerų emocijų! 🌞
Šiandien stovyklautojų laukė aktyvi ir prasminga diena. Mokiniai dalyvavo orientacinėse varžytuvėse „Vertybių kodas“, kurių metu skenavo QR kodus bei atliko įvairias užduotis, stiprino komandinio darbo įgūdžius, lavino pastabumą bei turėjo galimybę geriau pažinti savo miestą. Džiugu, kad visos komandos demonstravo puikų bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir atkaklumą, o aktyviausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti prizais. 🏆
Po aktyvios veiklos mokiniai lankėsi Laisvalaikio slėnyje, kur susipažino su įvairiais slėnio gyventojais, prasmingo laisvalaikio galimybėmis, skirtomis saviraiškai ir bendravimui. 🤝
Dieną užbaigėme refleksija – mokiniai dalijosi savo įspūdžiais, aptarė patirtis, įvardijo naujai įgytas žinias bei stiprino gebėjimą išsakyti savo mintis, jausmus ir nuomonę. 💬✨
Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą ir puikią nuotaiką! Nekantraujame, ką atneš rytojaus stovyklos diena! 😊

Birželio 9 dieną kartu su dramos būrelio vaikais džiugiai pasitikome vasarą. Prisiminėme gražiausias metų akimirkas, pas...
10/06/2026

Birželio 9 dieną kartu su dramos būrelio vaikais džiugiai pasitikome vasarą. Prisiminėme gražiausias metų akimirkas, pasidžiaugėme pasiekimais, smagiai leidome laiką kartu ir kupini gerų emocijų išlydėjome dar vienus kūrybingus metus. Linkime visiems saulėtos, įspūdžių kupinos ir saugios vasaros. Iki susitikimo kitais metais!

09/06/2026

Birželio 9 d. prasidėjo mokyklos organizuojama vaikų vasaros stovykla „Vasarotojai“.
Pirmąją dieną stovyklautojai lankėsi Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo edukacinėje veikloje. Jos metu vaikai susipažino su bibliotekos erdvėmis, teikiamomis paslaugomis, atliko įvairias užduotis, lavino kūrybiškumą bei bendradarbiavimo įgūdžius.
Po edukacijos stovyklautojai leidosi į pažintinę ekskursiją po Jonavos miestą autobusu. Ekskursiją vedė Jonavos krašto muziejaus gidė, kuri supažindino vaikus su miesto istorija, svarbiausiais kultūros ir istorijos objektais, įdomiais faktais apie Jonavą. Vaikai turėjo galimybę geriau pažinti savo kraštą, praplėsti žinias ir prasmingai praleisti laiką.
Pirmoji stovyklos diena buvo kupina naujų įspūdžių, gerų emocijų ir naudingų žinių. Stovyklautojai grįžo praturtėję nauja patirtimi, o mes jau nekantriai laukiame kitos stovyklos dienos, naujų veiklų, atradimų, bendrystės ir smagių nuotykių kartu. 🌞📚🚌

08/06/2026

Mokinių tarybos narių pažintinis žygis po Jonavą
Birželio 5 dieną Mokinių tarybos nariai dalyvavo pažintiniame žygyje po Jonavą. Keliaudami miesto pėsčiųjų takais mokiniai susipažino su Jonavos istorija, kultūra ir svarbiausiais miesto objektais, aplankė Joninių slėnį. Žygio metu stiprėjo bendruomeniškumas, bendradarbiavimo įgūdžiai ir pilietiškumas. Visi smagiai ir turiningai praleido laiką, patyrė daug gerų emocijų bei įspūdžių.
Informaciją pateikė Milda Juškienė

08/06/2026

Pažintinė išvyka į Biržus
Birželio 4 dieną 5–6 klasių mokiniai vyko į pažintinę edukacinę išvyką į Biržus. Kelionės metu mokiniai susipažino su Biržų krašto istorija, kultūra ir gamta. Kartu su gide aplankė Biržų pilį, Reformatorių bažnyčią, Širvėnos ežero tiltą, Astravo rūmus, Biržų regioninį parką, Kirkilų apžvalgos bokštą ir Karvės olą.
Įdomūs gidės pasakojimai ir aplankyti objektai mokinius labai sudomino, todėl laikas prabėgo akimirksniu. Išvyka buvo ne tik pažintinė, bet ir kupina gerų emocijų, naujų įspūdžių bei smagaus bendravimo. Visi grįžo praturtėję naujomis žiniomis ir puikia nuotaika.
Informaciją pateikė Milda Juškienė

Devintokų pažintinė išvyka į KaunąBirželio 4 dieną devintokai leidosi į pažintinę kelionę po Kauną. Ši išvyka buvo kiek ...
05/06/2026

Devintokų pažintinė išvyka į Kauną
Birželio 4 dieną devintokai leidosi į pažintinę kelionę po Kauną. Ši išvyka buvo kiek kitokia – mokiniai keliavo maršrutiniu autobusu. Daugeliui tai buvo pirmasis arba vienas iš pirmųjų kartų naudojantis viešuoju transportu. Pirmiausia apsilankėme pabėgimų kambaryje „Maze Brain“. Čia mokiniai sprendė galvosūkius, bendradarbiavo komandose ir pasitikrino savo sumanumą bei loginį mąstymą. Vėliau lankėmės Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Jame susipažinome su medicinos ir farmacijos istorija, apžiūrėjome įdomius eksponatus ir sužinojome, kokie gydymo būdai buvo taikomi anksčiau bei kuo jie skiriasi nuo šiuolaikinės medicinos. Gidas taip pat pakvietė apsilankyti senovinėje vaistinėje, papasakojo apie jos paskirtį ir joje anuomet parduodamus produktus. Po edukacinės veiklos pasivaikščiojome Laisvės alėja, grožėjomės jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, aplankėme Kauno rotušę ir pasimėgavome miesto atmosfera. Išvyka buvo kupina gerų emocijų, naujų patirčių ir įspūdžių. Grįžome praturtėję žiniomis, sustiprinę bendrystę ir puikiai praleidę laiką kartu.
Klasės vadovė Olga Kasikauskienė

Projektinė veikla „Būsimasis penktokas“Mūsų mokykloje sėkmingai įgyvendinta projektinė veikla „Būsimasis penktokas“, ski...
04/06/2026

Projektinė veikla „Būsimasis penktokas“
Mūsų mokykloje sėkmingai įgyvendinta projektinė veikla „Būsimasis penktokas“, skirta ketvirtų klasių mokiniams pasiruošti svarbiam žingsniui – perėjimui į penktą klasę.
Projekto metu mokiniai lankėsi įvairių dalykų mokytojų pamokose, susipažino su mokytojais, mokymosi aplinka ir naujais mokomaisiais dalykais. Būsimieji penktokai išbandė naujas veiklas, dalyvavo praktinėse užduotyse, sužinojo, kaip vyksta pamokos pagrindinio ugdymo pakopoje.
Ši projektinė veikla buvo puiki galimybė mokiniams susipažinti su būsimais mokytojais, naujomis klasėmis bei ugdymo proceso ypatumais. Tokia patirtis padeda sumažinti nerimą dėl artėjančių pokyčių ir skatina pasitikėjimą savimi.
Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu, jų smalsumu ir noru pažinti naujas mokymosi galimybes. Tikime, kad įgyta patirtis padės būsimiems penktokams sėkmingai pradėti naują mokyklinį etapą.
Linkime gražios vasaros ir nekantriai laukiame aktyvių, draugiškų, kūrybingų ir naujoms žinioms atvirų penktokų!
Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Grinienė

Kelionė į vasarą prasidėjo!Gegužės 29 d. mūsų mokykloje nuaidėjo graži mokslo metų užbaigimo šventė „Kelionė į vasarą“. ...
02/06/2026

Kelionė į vasarą prasidėjo!
Gegužės 29 d. mūsų mokykloje nuaidėjo graži mokslo metų užbaigimo šventė „Kelionė į vasarą“. Jos metu mokiniai leidosi į simbolinę kelionę per įvairias vasaros stoteles, kuriose netrūko dainų, šokių, muzikos ir geros nuotaikos. Antrokai džiugino daina apie vėją, pirmokai ir antrokai sukūrė tikrą „Šokio audrą“, trečiokai kvietė pasidžiaugti pavasario grožiu, o ketvirtokai dovanojo muzikinius ir šokio pasirodymus.
Šventės metu netrūko šypsenų, plojimų ir jaukių akimirkų. Visi kartu prisiminėme gražiausias praėjusių mokslo metų akimirkas, pasidžiaugėme mokinių pasiekimais ir bendryste. Ypatinga ir jautri šventės dalis buvo ketvirtokų išlydėtuvės. Skambėjo sveikinimo ir atsisveikinimo žodžiai, o trečiokai įteikė simbolines dovanas.
Dėkojame mokiniams, mokytojams, tėveliams ir visai mokyklos bendruomenei už dar vienus prasmingus, kūrybiškus ir draugiškus mokslo metus. Linkime, kad vasara būtų kupina saulės, poilsio, nuotykių ir džiugių atradimų!
Gražios vasaros ir iki susitikimo rudenį!
Pradinio ugdymo mokytoja R.Vaškevičienė

Ketvirtokų išleistuvės Upninkų skyriujeKeturi geltoni rudenys,Keturios sniegu kvepiančios žiemos,Keturi žali pavasariai ...
01/06/2026

Ketvirtokų išleistuvės Upninkų skyriuje
Keturi geltoni rudenys,
Keturios sniegu kvepiančios žiemos,
Keturi žali pavasariai ir...
Keturios gėlėm kvepiančios vasaros...
Tiek daug ir taip greitai...
Gegužės 29 dieną Upninkų skyriuje vyko kupina gerų emocijų paskutinio skambučio šventė. Pasveikinti ketvirtokų ir palinkėti jiems gero kelio atvyko svečiai: Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos direktorė L. Urbonienė, Upninkų seniūnijos seniūnė L. Nekrošienė, Upninkų kultūros centro direktorė L. Gedminienė, Upninkų bibliotekos vedėja J. Ambraškienė bei Upninkų skyriaus pavaduotoja ugdymui A. Jampolceva.
Mokiniai deklamavo eilėraščius, grojo dūdelėmis, dainavo daineles. Renginio pabaigoje ketvirtokai sušoko atsisveikinimo valsą. Į tolimesnį kelią ketvirtokus nuotaikinga daina palydėjo draugai.
Pradinių klasių mokytoja
Valentina Palaimienė.

Address

Fabriko Gatvė 10
Jonava

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Jonavos "Lietavos" pagrindine mokykla posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Organization

Send a message to Jonavos "Lietavos" pagrindine mokykla:

Share

Category