08/06/2026
Birželio 5 dieną Jonavos „Žingsnio“ pradinė mokykla paminėjo ypatingą sukaktį – 35-ąjį gimtadienį.
Ši šventė tapo prasminga kelione per mokyklos istoriją – nuo pirmosios Jonavoje pradinės mokyklos įkūrimo 1991 metais iki šiandienos, kai mokyklos koridoriuose kasdien skamba vaikų balsai, gimsta naujos idėjos ir kuriamos tradicijos.
Kartu su mokyklos bendruomene šventėje dalyvavo buvusi ilgametė mokyklos direktorė Birutė Prasauskienė, Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė, Švietimo skyriaus vedėja Violeta Kolesnikienė, vyriausioji specialistė Danutė Ragelienė, socialiniai partneriai, buvę darbuotojai, mokinių tėvai ir kiti mokyklos bičiuliai.
Šventės metu prisiminėme nueitą kelią, pagerbėme mokyklą kūrusius žmones, pasidžiaugėme mokinių pasiekimais ir dėkojome tiems, kurie savo darbu, idėjomis ir geranoriškumu prisideda prie bendruomenės stiprinimo.
Ypatingą nuotaiką kūrė mokinių pasirodymai, ketvirtokų išleistuvių akimirkos, bendras šokis, nauja mokyklos daina ir daugybė šypsenų, priminusių, kad didžiausia mokyklos stiprybė visada buvo ir bus žmonės.
Dėkojame visiems, kurie per 35 metus kūrė ir tebekuria Jonavos „Žingsnio“ pradinę mokyklą. Kartu rašome istoriją, kurioje svarbiausia – vaikai, bendrystė ir tikėjimas ateitimi. 💚
Ypatingą padėką skiriame šventės rėmėjams: UAB „A grupė“, UAB „Baltasis pyragas“, IĮ „Mubas“, UAB „Orglita“,
4 a ir 4b klasių tėveliams, 2b, 2c ir 3c klasių bendruomenėms!