17/12/2020
Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mūsų brangią biblioteką papildyti naujomis knygomis!
Šį kartą nepamiršau ir mūsų jaunimo 😎 Įsivaizduoju, kiek daug neteisybės aplink save matote, kiek daug kvailų ir Jūsų nesuprantančių žmonių aplinkui. Ir tie nesąmoningi, iš kažkur atsiradę jausmai kaimynei ar kaimynui. Sveikinu, žengiate į sudėtingą, bet labai įdomų ir prasmingą laikotarpį! 🤩
Todėl, jei norite apie save sužinoti daugiau ir surasti savo mintis, kviečiu susipažinti su šiomis naujomis knygomis ir juose slypinčiais personažais, kurie išgyvena panašius paauglystės jausmus. 🤓
👇👇👇👇👇
Taip pat informuoju, kad norint pasiimti knygą, galite parašyti man, susitarsime dieną, valandą ir susitiksime bibliotekoje (Po vieną asmenį).🧏♀️