27/04/2026
Tęsiantis Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiams, šiandien bibliotekoje susėdome prie kavos puodelio atviram ir šiltam pokalbiui - ,,Ką norėtum matyti, girdėti ir veikti bibliotekoje?''.
Diskutuojant priėjome bendros išvados, kad į tai telpa ne tik knygų skaitymas, bet ir gyvi pokalbiai, diskusijos, paprasti ir šilti pasibuvimai kartu. Piešimai, spalvinimai, įvairios edukacijos ir išvykos. Dalyvavimas parodose, muzikos klausymas, prisiminimai ir pasakojimai apie įvairius žmones, jų gyvenimą ir kūrybą.
Biblioteka turėtų būti vieta, kur gimsta idėjos ir kur norisi kurti, bendrauti, klausyti ir būti kartu.