29/05/2026
Vaikams vyko smagi ir turininga popietė „Su Naminuku į gamtą“. Nors dėl nepalankių oro sąlygų išvykti į gamtą nepavyko, renginys sėkmingai vyko viduje ir vaikams netrūko geros nuotaikos bei įdomios veiklos.
Renginių organizatorė Rūta supažindino vaikus su gamtos pasauliu – kalbėjosi apie įvairius augalus ir gėles, aiškinosi, ką vaikai jau pažįsta ir yra matę gamtoje. Vaikai aktyviai dalijosi savo žiniomis bei patirtimi. Taip pat organizatorė vaikams minė mįsles apie augalus, kurios skatino susikaupti, mąstyti ir smagiai pasitikrinti savo žinias.
Vėliau kiekvienas vaikas iš žurnalo „Naminukas“ pasirinko ir perskaitė tai, kas jam pasirodė įdomiausia. Po skaitymo vaikai atsakinėjo į klausimus, diskutavo apie perskaitytą informaciją ir dalijosi savo įspūdžiais. Pasirodo kiek daug galime dar sužinoti ne tik vaikai, bet ir suaugę🙂.
Popietės pabaigoje vaikų laukė linksma užduotis – varžybos, kas greičiausiai sudės Lietuvos dėlionę. Vaikai azartiškai dalyvavo, bendradarbiavo ir džiaugėsi savo rezultatais.
Popietė „Su Naminuku į gamtą“ buvo jauki, įdomi ir naudinga – vaikai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir pagilino savo žinias apie gamtą bei Lietuvą.