08/05/2026
Saugumas kelyje – ne žaidimas, bet mokytis jį galima žaidžiant! 🚲🚦
Šį penktadienį į svečius užsukę draugai iš Jonavos Justino Vareikio progimnazijos Batėgalos skyrius papasakojo, kad grupėje rimtos temos! Kartu su auklėtoja Gitana aptarėme savaitės temą „Saugus kelyje“ ir mokėmės, kaip svarbu saugoti save.
Ką nuveikėme?
🎨 Kūrybinės dirbtuvėlėse pasitelkę mozaikos techniką, vaikai „konstravo“ spalvingus dviratininkų šalmus. Juk tai svarbiausia saugumo priemonė kiekvienam mažajam vairuotojui!
🎬 Kartu žiūrėjome filmukus apie saugumą. Geriausias vaikų draugas - policininkas Amsis - priminė svarbiausias taisykles kelyje ir kieme.
Dabar esame pasiruošę būti ne tik kūrybiški, bet ir atsakingi eismo dalyviai! 🛡️✨