01/06/2026
Gražią saulėtą dieną pradinių specialiųjų ir lavinamųjų klasių mokiniai, lydimi pedagogių ir tėvelių, vyko į edukacinę - pažintinę kelionę. Apsilankė Lietuvos jūrų muziejuje ir Delfinariume Klaipėdoje. Kelionės metu mokiniai susipažino su Baltijos jūros gyvūnais, įvairių pasaulio vandenynų gyventojais, akvariumo ekpozicijomis bei Lietuvos jūrine istorija.
Didelį įspūdį paliko Delfinariumo programa. Stebėdami delfinų ir jūrų liūtų pasirodymą mokiniai ne tik džiaugėsi gyvūnų atliekamais pratimais, bet ir sužinojo apie jų biologines savybes, intelektą bei žmogaus atsakomybę saugant jūrų gyvūnus.
Aplankę Baltijos jūrą visi grįžo nors kiek ir pavargę, bet pilni teigiamų emocijų.