02/06/2026
Birželio 4 d., ketvirtadienį, 11 val. bibliotekos Atvirojoje galerijoje kviečiame į Vytauto Tumo ir Luko Cilingino parodos „Ne paslaptis – bet ar paklausei?“ atidarymą. 🖼️
👥 Parodos autoriai – du aktyvūs kūrėjai, kuriems menas yra natūrali kalba emocijoms, patirtims ir santykiui su aplinka išreikšti. Nors menininkus vienija kūrybinis aktyvumas, jų meninė raiška labai skirtinga.
Vytauto Tumo darbuose realūs vaizdai virsta savitos stilistikos piešiniais, kuriuose susipina įvairūs simboliai, ornamentai ir netikėtos detalės. Kūrėjas kruopščiai audžia sudėtingas kompozicijas, kviesdamas žiūrovą sustoti ir atrasti vis naujus prasmių sluoksnius. 🎨
Luko Cilingino tapyba – atvira, nuoširdi ir pasakojanti asmenines istorijas. Ryškūs kontūrai, svarbi kiekviena detalė ir kasdienybės akimirkos jo darbuose tampa atsakymu į dažnai užduodamus klausimus: ką matei, ką veikei, kur buvai? Atsakymų ieškokite paveiksluose. 🖌️