21/06/2026
🇺🇦 Ось і пролунав останній дзвоник! 🔔
6 червня у нашій суботній школі відбулося урочисте вручення свідоцтв досягнень, грамот та дипломів.
Це був неймовірний, насичений та плідний навчальний рік, яким ми щиро пишаємося! 🎉
✨ Наші головні досягнення цього року:
🔹 Офіційне визнання: підписали угоду з МУШ та пройшли верифікацію МОН України! Тепер наші свідоцтва досягнень мають юридичну силу в Україні.
🔹 Перемоги: наші учні вперше взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. І одразу здобули блискучі результати по всій Італії: два перших, одне друге та одне третє місця! 🏆
🔹 Активність: провели 8 яскравих культурно-освітніх заходів.
🔹 Масштаб: 47 дітей навчалися у школі цього року.
🔹 Процес: щосуботи працювали 11 вчителів, проводячи 21 годину занять (16 годин у початковій школі та 5 годин у середній).
Дякуємо нашому педагогічному колективу! Навчати дітей за кордоном — це великий виклик. Це різні рівні знання мови, викладання за кількома програмами одночасно на одному уроці та пошук матеріалів. Дякуємо за вашу безмежну любов до справи та час, який ви витрачаєте на підготовку. Вашому вкладу немає ціни! ❤️🙏
Велика вдячність нашій команді:
👩🏫 п. Наталії Ткач — директорці школи та вчительці української мови, літератури та "Моя Україна";
👩🏫 п. Ользі Негойті — завучу початкової школи, вчительці української мови, літератури та "Моя Україна";
👩🏫 п. Тетяні Черкашиній — завучу середніх класів, вчительці української мови і літератури;
👩🏫 п. Олені Косянчук — вчительці української мови та "Моя Україна";
👩🏫 п. Наталі Івасишин — вчительці української мови;
👩🏫 п. Олександрі Вакулі — вчительці української мови та історії України;
👨🏫 п. Євгену Миколишину — вчителю географії України та уроку мандрівника;
👩🏫 п. Ірині Гаршеніній — вчительці хореографії;
👩🏫 п. Наталії Хорольській — вчительці музики і співу.
Щиро дякуємо п. Іванні Герляк за її працю та уроки «Моя Україна» у першому семестрі, а також Ілларії за її уроки театру в середніх класах у другому семестрі! 🎭
👨👩👧👦 Дякуємо нашим батькам за розуміння того, наскільки важливо підтримувати українську освіту та культуру в діаспорі, а також зберігати нашу ідентичність!
💙💛 Любі учні, бажаємо всім гарно відпочити, набратися сил та підрости за літо. Чекаємо на вас у новому навчальному році! 😉