Bad Blue Boys Zajedno za Dinamo

Bad Blue Boys Zajedno za Dinamo Sledeca utakmica
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb
10.2.2016

VOLIM TE DINAMOOOOO
12/12/2024

VOLIM TE DINAMOOOOO

10/05/2016

Danas SVI U OSIJEK AJMOO DIZI TE SE LAGANO NA NOGICE DINAMO NAM IGRA

01/03/2016

- Što da vam kažem, još uvijek ne mogu doći k sebi. Kako da objasnim taj gaf? Jest, stigla je obavijest iz UEFA-e da Šunjić ima tri žuta kartona, to smo znali, stiglo je i da Fintić ima također tri kartona. Nije istina da smo mislili da se kartoni brišu, znali smo sve, samo sam previdio ovo s Fintićem. Znam, zvuči sad glupo, ali taj e-mail iz UEFA-e mi je promaknuo, nisam ga stavio u folder u koje stavljam sve vezano uz natjecanje. Neobjašnjivo, znam, uvijek sam nakon utakmica govorio trenerima tko ima kartone, tko ne može igrati i onda mi se ovo dogodi. Nema isprike, svima, od igrača do stožera moje isprike, znam što su izgubili, koliko su uložili u tu Ligu prvaka i kakve su im bile ambicije. Da mogu vratiti vrijeme, rado bih to učinio, ali, nažalost ne mogu - kazao je ‘griješnik’ Ivanjko nakon UEFA-ine odluke.

UPRAVA MARS IZ DINAMA !!!!!!!!!!

22/02/2016

PAPA RIJEKA !!!

21/02/2016

Za sat vremena od prilike 17:00 h
Dinamo Zagreb - Reka

SRETNO MODRI ! HOCEMO POBJEDU

20/02/2016

Sutra svi na SJEVER tko god zeli :)

19/02/2016

Nista od organiziranog navijanja!!Ali svi na Maksimir ako volis Dinamo dodi!!
Treba li mijenjat vodstvo BBB?

19/02/2016

Strpite se jos malo doce vrijeme i na nas !

18/02/2016

Buraz prošla je godina kako te nema, svakim danom boli sve više.
Leon Balta 18.02.2015.-18.02.2016.
Pocivaj u miru.
SJEVER TE NEĆE ZABORAVIT!

17/02/2016

Nikola Pokrivac bivsi igrac Dinama je pobijedio rak i sada igra za Slaven Belupo

Svaka cast LEGENDO !!!

Too too samo jako Volimm teee Dinamoooooo
17/02/2016

Too too samo jako Volimm teee Dinamoooooo

Nemojte dopustiti da nas ismijavaju da kazu da smo se ugasili da nas nema vise i ta sranja skupimo se svi ko jedno kao n...
17/02/2016

Nemojte dopustiti da nas ismijavaju da kazu da smo se ugasili da nas nema vise i ta sranja skupimo se svi ko jedno kao nekada neka nas se svi boje i strepe moramo osloboditi svi zajedno nasu svetinju vrijeme je za to nevrijedi vise cekati !!!!!

MISLIS LI I TI TAKO BBB 86 (y)

Address

Ilica 37
Zagreb
10000

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bad Blue Boys Zajedno za Dinamo posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share